Judocy UMKS Ostrowii z medalami!

Na Mikołajkowym Turnieju Judo w Kielcach zorganizowanym dla dzieci udział wzięło 12 zawodników ostrowieckiego klubu. Podium wywalczyło aż 11. Dwa złote, cztery srebrne oraz pięć brązowych medali to dorobek zdobyty przez UMKS Ostrowię.

Ponad 160 zawodników rywalizowało na kieleckim tatami. Oprócz oczywiście krążków, które wywalczyli zawodnicy każdy uczestnik otrzymał paczkę oraz pamiątkowy medal.

-Cieszy fakt, że nadal utrzymujemy wysoki poziom na każdym turnieju. Nasi podopieczni cały czas się rozwijają i zdobywają wysokie lokaty, a to jeszcze nie koniec startów w tym roku. Niebawem meldujemy się na ostatnim w tym roku  również mikołajkowym turnieju tym razem w Bochni – mówią trenerzy UMKS Ostrowii.

Wyniki 24 Mikołajkowego Turnieju w Kielcach:

Złoto zdobyli: Baran Lena U14 – 62 kg; Fudalewski Maksymilian U12 – 42 kg

Srebro zdobyli: Sternik Gaja U14 -40 kg; Olejnik Laura U12 -42 kg; Parczewski Janek U12 -50 kg; Szemraj Marcel U14 -52 kg

Brąz wywalczyli: Petruczynik Mikołaj U10 -40 kg; Krawczyk Kuba U12 – 33 kg; Mirski Aleksander U12 -40 kg; Duda Paulina U14 – 48 kg; Sala Łukasz U14 +66 kg

Tuż za podium na 5 miejscu ulokował się Grabski Antoni U12 -50 kg.