Wiktoria Maksajda i Pola Marcyjanik rozwiązały kontrakty. Martyna Piszcz nową siatkarką KSZO SMS

Wiktoria Maksajda – dotychczasowa przyjmująca drugoligowego KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski za porozumieniem stron rozwiązała swoją umowę z naszym klubem i w 2023 roku nie zobaczymy jej już w pomarańczowo-czarnych barwach. Kontrakt rozwiązała także dotychczasowa nasza rozgrywająca, Pola Marcyjanik.

Pola Marcyjanik

Ostrowieckie siatkarki przed ligowym spotkaniem, które 14 stycznia rozegrają na wyjeździe z Kęczaninem Kęty, wczoraj w niedzielę brały udział w turnieju organizowanym w podwarszawskiej Kobyłce, w którym startowały takie ekipy, jak gospodarz – EASY WRAP Volley Kobyłka (I liga mazowiecka kobiet), pierwszoligowa LTS Legionovia Legionowo oraz drugoligowy AZS AWF Warszawa.  Co ciekawe, w ekipie akademiczek ze stolicy grała wychowanka naszego klubu Kaja Klepacz, w ekipie Easy Wrap Volley Kobyłka była siatkarka KSZO, Aneta Duda. Nasz zespół wygrał z Legionovią 2:1 (25:7, 25:17, 22:25) i EASY WRAP Volley Kobyłka 3:0 (25:20, 25:22, 25:23).

Z zespołem trenuje za to 24-letnia, mierząca 174 cm wzrostu nowa rozgrywająca, Martyna Piszcz.  To wychowanka klubu UKS Libero Wałcz. Dotychczas występowała w takich klubach, jak UKS Volley Wałcz, UKS Libero Wałcz, SMS Police (2 liga), SMS Police, Olimpia Jawor, MKS Volley Świdnica, a ostatnio Sokół Mogilno.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *