Gładka porażka siatkarek KSZO SMS w Imielinie

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *MKS Imielin – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:14, 25:19).

Imielin: Jóźwin, Mackiewicz, Buczek, Wardęga, Pustelnik, Seweryn, Chadała, Wacławczyk, Paroń, Bekier, Pawłowska, Jagieło i Zawadzka (libero). Trener: Rafał Kalinowski.

KSZO SMS: Dyduła, Klisiak, Błaszczyk, Borawska, Kos, Mich, Orzyłowska, Piszcz, Kłosowska, Salamon (libero). Trener: Piotr Brodawka.

Siatkarki z niespełna 10-tysięcznego Imielina pewnie zmierzają do pierwszoligowego awansu. Tak, jak w Ostrowcu, tak i na własnych śmieciach nie miały problemów z pokonaniem ostrowieckiego zespołu. Co prawda nasza drużyna bardzo chciała się zrewanżować ekipie ze Śląska za porażkę w pierwszej rundzie, ale podopieczne trenera Piotra Brodawki nie potrafiły nijak nawiązać walki z liderkami rozgrywek i w efekcie zanotowały gładką porażkę, spadając w tabeli z 3 na 4 miejsce i chyba żegnając się z szansą na awans do półfinałowego turnieju o awans do I ligi.
Jak się dowiedzieliśmy, przed meczem nasz szkolenowiec zgłosił niezdolność do gry naszej libero, Wiktorii Salamon. Jej miejsce na tej pozycji zajęła kapitan drużyny, Aleksandra Mich – nominalna przyjmująca.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *