Wyjątkowy tydzień promocji na stacji paliw MOYA w Opatowie

4 marca na stacji paliw MOYA w Opatowie, przy ul. Sienkiewicza 21 rozpocznie się wyjątkowa akcja promocyjna. Znany i lubiany przez kierowców punkt przygotował dla swoich klientów wiele atrakcyjnych rabatów, takich jak zniżka na paliwo czy kawa za 1 zł.

Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 9. Świetna lokalizacja, nowoczesna infrastruktura oraz bogata oferta sprawiają, że ze stacji chętnie korzystają zarówno lokalni klienci, jak i kierowcy w ruchu tranzytowym.

Grupa Anwim, operator sieci MOYA, ma już ponad 400 stacji w całej Polsce i dba o to, by jakość produktów i usług niebiesko-czerwonych placówek była na jak najwyższym poziomie. Stacja w Opatowie oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Jednak punkt przy ul. Sienkiewicza 21 to dużo więcej niż samo paliwo. Wielu sympatyków ma 3-stanowiskowa wygodna myjnia bezdotykowa dostępna 24/7. Obiekt dysponuje także kompresorem oraz odkurzaczem i przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych. Stacja wyposażona jest w wielobranżowy, dobrze zaopatrzony sklep oraz koncept gastronomiczny Caffe MOYA, w którym można napić się pysznej kawy i zjeść ciepłą lub zimną przekąskę.

Tydzień atrakcyjnych promocji

Akcja promocyjna, która rozpocznie się w sobotę 4 marca dotyczy zarówno paliwa, jak i asortymentu dostępnego w sklepie oraz Caffe MOYA. 4, 5 i 6 marca (od soboty do poniedziałku) zatankujemy benzynę 95 i olej napędowy o 20 groszy za litr taniej. Do tego, każdy, kto w tych dniach kupi paliwo, będzie mógł napić się pysznej kawy za jedyne 1 zł. W kolejny weekend, czyli 10, 11 i 12 marca (od piątku do niedzieli) kierowcy tankujący na stacji MOYA otrzymają napój energetyczny za symboliczny 1 grosz. Smakoszy z pewnością ucieszą wyjątkowo atrakcyjne ceny chrupiących hot-dogów. 7, 8 i 9 marca (od wtorku do czwartku) dwa małe hot-dogi kupimy za jedyne 9 zł!

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *