Street Food Festival na Rynku (zdjecia)

Do niedzieli trwać będzie na ostrowieckim Rynku Street Food Festival. Choć w piątek pogoda sprawiła organizatorom psikusa, ale wszystko wskazuje, że słoneczny dzień dzisiejszy i niedziela pozwoli na rekompensatę.

– Ten sezon zapowiada się fajnie – mówi Michał Skoczek ze Street Food Polska. Mamy za sobą trudny rok dla całej gastronomii, a więc i dla foodtrucków. Bronimy się, jak możemy również przed inflacją i nie widzimy wzrostu cen oferowanych dań.

Jak dodaje Michał Skoczek tegoroczna edycja Street Food Festival to połączenie foodtrucków już w Ostrowcu Świętokrzyskim sprawdzonych oraz zupełnych nowości.

Street Food Polska Festival w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywać się jeszcze dziś do godz. 21.00 oraz w niedzielę  w godz. 11.00-20.00. Oprócz pysznego jedzenia organizatorzy szykują dodatkowe atrakcje –  animacje dla dzieci w niedzielę od godziny 13.00 do 17.00.

Lista foodtrucków: Złote Paluchy Churros – hiszpańskie churrosy, White Rabbit – tex – mex, Smaki Ulicy – ciabatty z sezonowaną wołowiną, Traditional Hungarian Langosh Food Truck – węgierskie langosze i kurtosze, Zapieckowóz – chrupiące zapiekanki, Syty Wół – burgery, Syta Kura – panierowane stripsy i skrzydełka, Philly Cheese Steak – kanapka ze stekiem rodem z Filadelfii, Lody Gofry – lody tajskie, włoskie, gofry bąbelkowe, U Greka – dania kuchni greckiej, Kule Pule&co – kanapki z mięsem i wege, The Dumplings Food Truck – azjatyckie pierożki na parze, restauracja Primo – piwo, napoje, Frytki Belgijskie i Currywursty – fryltki i kiełbaski, Pad Thai – kuchnia azjatycka.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Street Food Festival na Rynku (zdjecia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *