KSZO SMS podpisał dotychczas 9 kontraktów…

7 października wyjazdowym meczem z MKS Maraton Krzeszowice siatkarki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski zainaugurują nowy sezon 2023/2024 w IV grupie II ligi. 14 października zagrają też na wyjeździe z AZS ATH Bielsko-Biała, 21 października u siebie z SMS PZPS II Szczyrk, 28 października na wyjeździe z KS Marba Sędziszów Małopolski, 4 listopada u siebie z WTS SMS Solna Wieliczka, 11 listopada na wyjeździe z TKS Tomasovia, 18 listopada u siebie z UKS Sokół’43 AZS AWF Katowice, 25 listopada na wyjeździe z MUKS Poprad Stary Sącz i 2 grudnia u siebie z UMKS Kęczanin Kęty.

W sezonie 2023/2024 po zakończeniu rundy zasadniczej w grupach 1‐4 do turniejów półfinałowych awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Zespoły z ostatniego miejsca w każdej grupie opuszczają II ligę kobiet. SMS Szczyrk nie jest brany pod uwagę do awansu i do spadku. Turnieje półfinałowe odbędą się w terminie 5-7 kwietnia 2024 roku. Miejsce  rozegrania  turnieju  zostanie  wyłonione  w  drodze  konkursu  ofert  złożonych przez zainteresowanych, wyrażających chęć organizacji turnieju. 

Wiadomo już, że ze składu zespołu z ubiegłego sezonu ubyły: Maja Orzyłowska, Julia Klisiak, Oliwia Błaszczyk, Wiktoria Salamon, Emilia Piotrowska, Julia Klimowicz, Gabriela Borawska. Z pozostałymi toczą się rozmowy. 

A oto kadra siatkarek KSZO SMS na dziś, 27 lipca:

Rozgrywające: Julia Kłosowska, Barbara Włodarczyk.

Przyjmujące: Daria Nowak, Joanna Pawlik, Aleksandra Orlef.  

Środkowe: Gabriela Werocy, Zuzanna Gruchaj.  

Libero: Paulina Mendzelewska, Julia Jabłońska.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *