Surowe kary za drogowe wykroczenia (wideo)

W dniu 31 sierpnia 2023 r., kilka minut po godz. 20, w Ostrowcu Świętokrzyskim na ul. Bałtowskiej, kierujący pojazdem marki Toyota wyprzedził na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu nieoznakowany radiowóz ostrowieckiej drogówki.

-Mundurowi zatrzymali kierującego Toyotą do kontroli drogowej –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. 78-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 2.500 złotych i 15 punktami karnymi.

W tym samym dniu, w Bartoszowinach, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy zatrzymali uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym 23-letnimu mieszkańcowi Radomia oraz 48-letniemu kielczaninowi. Starszy z mężczyzn jechał motocyklem marki Honda z prędkością 105 km/h. Z kolei młodszy z kierowców jechał autem marki BMW z prędkością 109 km/h. Obaj mężczyźni zostali też ukarani ukarani mandatami karnymi w wysokości 1.500 złotych i 13 punktami karnymi.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Surowe kary za drogowe wykroczenia (wideo)

  • 2 września 2023 at 08:23
    Permalink

    I bardzo dobrze. Cwaniakom drogowym mówimy stanowcze „NIE!”

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *