Ciekawe fanty 32. finału WOŚP w Ożarowie

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ożarowie rozpocznie się o godzinie 14.20. Na scenie Jasełka zaprezentuje grupa „Słoneczka” z Przedszkola Publicznego w Ożarowie.

O godzinie 15.00 publiczność będzie mogła wysłuchać zespołu wokalnego harcerzy z grupy „Nadwiślańskie Trampy” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dębnie.

Wielkie licytowanie, które rozpocznie się o godzinie 15.30 poprowadzą Bartosz Kulik, Weronika Osial i Paulina Sadowska. Pod młotek pójdą liczne i atrakcyjne fanty przekazane przez darczyńców. W przerwach odbędą się prezentacje: grupy tanecznej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki, grup tanecznych, instrumentalnych i wokalnych Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ożarowie „Seven Teens” i „Crazy Angels”, grupa „Frajda” z Przedszkola Niepublicznego i Szkoły Podstawowej „U Skłodowskiej” w Ożarowie.

Ożarowskiemu finałowi będą towarzyszyły: kiermasz słodkości, pokazy pierwszej pomocy medycznej prowadzone przez uczniów Zespołu Szkół im. Marii Curie – Skłodowskiej, stoisko z maskotkami oraz przejażdżka quadem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *