Beata Kobiałka zaprezentowała swoich kandydatów

W sobotę przed południem w miejscowości Boksycka w gminie Kunów, odbyło się spotkanie Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Kobiałki, podczas którego zaprezentowani zostali kandydaci na radnych do Rady Miejskiej w Kunowie oraz kandydatka na burmistrza tej gminy.

Ponad sześćdziesiąt osób, sympatyków, członków Stowarzyszenia #KUNOWemu i ich przyjaciół zgromadziło się by poznać założenia programowe Komitetu i zapoznać się z najważniejszymi działaniami, które zamierzają realizować w gminie Kunów.

Wspólnie z grupą zaprezentowanych osób, chcemy wziąć odpowiedzialność za tę gminę. Chcemy by stawała się ona miejscem przyjaznym do życia i atrakcyjnym do zamieszkania. Aby młodzi ludzie wiązali przyszłość z tym terenem – mówiła Beata Kobiałka

Podczas spotkania, przedstawione zostało hasło KWW Beaty Kobiałki: #KUNOWemu z Mieszkańcami. To kierunek zmian w gminie z podkreśleniem, że będą się one dokonywać przy współudziale mieszkańców, którzy jak zaznaczyła B. Kobiałka, są prawdziwymi gospodarzami tej gminy.

Zwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie uczestników, po którym zebrani długo jeszcze dyskutowali o przyszłości gminy Kunów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *