Zamknij

Są nowe panie dyrektor

Paweł Słowiński 17:27, 05.07.2018 Aktualizacja: 20:36, 06.10.2025
Skomentuj

Marta Dobrowolska - Wesołowska została powołana na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim na Os. Ogrody, zaś Agnieszka Batóg na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Polna.

?php>

?php>

?php>

Marta Dobrowolska - Wesołowska?php>

Obie panie związane były ostatnio z ostrowieckim magistratem. Jedna z Wydziałem Edukacji i Spraw Społecznych, zaś druga z Biurem Prezydenta. Wcześniej pracowały w ostrowieckiej Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości. Agnieszka Batóg posiada tytuł doktora, który zdobyła na stołecznej SGGW.?php>

Zarządzenia Prezydent Miasta powołujące je na te stanowiska obowiązuje od 1 lipca br.

?php>

?php>

?php>

Agnieszka Batóg

(Paweł Słowiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

janekjanek

1 0

Ciekawe, od kiedy "doktor" jest tytułem naukowym...

17:02, 23.07.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

4 mln zł na obronę cywilną. A miejsca schronienia?

Za kilka lat 🤣🤣🤣 Tytuł tych wypocin powinien brzmieć : "Matko Boża, Pani Ziemi Ostrowieckiej , miej w opiece mieszkańców "

SlyUK

11:10, 2025-10-10

Odpowie za atak na pielęgniarza

Ja bym mu dał karę tylko za te obrażenia cielesne bo bić się nie wolno. I to jak u zwykłego obywatela a nie jakiś namaszczony. Tak samo zlikwidowałbym te wszelkie znieważenia zniesławienia itp. Już Bodnar miał to zrobić to odszedł z funkcji. Bo same słowa nie łamią rąk. A jeszcze w stosunku do namaszczonych co mają broń itp. W USA mają wolność słowa bezwzględną zapisaną w konstytucji i tego nima. I dobrze jest spokój. Za to można dostać kulkę za niewykonanie poleceń czego nie popieram. W ogóle jestem przeciwnikiem broni wojen itp. pacyfistą. A policjant taki sam człowiek jak każdy i nie powinien mieć takich przywilejów że nie wolno nic powiedzieć ani palcem nie kiwnąć. Każdy powinien być równy. A jak mi groził typ z olx to kazali zablokować tak samo jak dzwonią oszuści. Albo umorzyli kradzież części ogrodzenia bo w takich samych butach i z takim samym rozmiarem jakby wzięli odcisk może chodzić każdy. A było nagranie z monitoringu.

pokemon

13:47, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Co nam do tego ? W dalszym ciągu Ostrowiec wraz z mieszczącymi tu zakładami przemysłowymi jest pominięty i nawet DK9 przebiegająca przez Powiat Ostrowiecki jest drogą drugiej/trzeciej kategorii w porównaniu do innych Dróg Krajowych w Polsce.

OOOO

10:51, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Miejcie ważną decyzję środowiskową dla DK9 i dwujezdniowej obwodnicy swojego miasta.

zatroskany

06:05, 2025-10-04

0%