Rada Nadzorcza SM?Hutnik? podjęła uchwałę, którą powołała nowego prezesa. Od 1 listopada br. to stanowisko obejmie Maciej Spurek.
?php>
Nowy prezes rozpoczął przygotowania do objęcia stanowiska.
?php>
Współpracę w tym zakresie deklaruje p.o. prezesa Andrzej Chejzdral. Jak przyznaje przewodnicząca Rady Nadzorczej, Danuta Skocka, nowy prezes posiada szeroką wiedzę merytoryczną, jest osobą wyważoną, co pozwoli na spokojne rozwiązywanie kwestii związanych ze spółdzielczością.
?php>
Maciej Spurek jest absolwentem kierunku prawa Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie oraz Politechniki Świętokrzyskiej w zakresie zarządzania nieruchomościami. Pracę zawodową rozpoczął w ostrowieckim Urzędzie Miasta w Wydziale Mienia Komunalnego, gdzie pracował do 2004 roku. Od tego momentu pracował w Zakładzie Usług Miejskich. Najpierw jako starszy specjalista ds. lokalowych, a od 2012 roku jako kierownik Działu Lokalowego Zakładu.
?php>
Jak mówi prezes M. Spurek najważniejsza kwestią w SM ?hutnik? jest realizacja założeń układowych, które spółdzielnia musi realizować. To przekłada się na większość podejmowanych decyzji dotyczących dalszych kierunków spółdzielni.
?php>
M. Spurek nie ma wątpliwości, że będzie to ciężka praca.
?php>
-Z pewnością na tym etapie należy kontynuować kierunki przyjęte do tej pory przez zarząd spółdzielni. Chciałbym, aby spółdzielnia była dla ludzi, a nie ludzie dla spółdzielni. O szczegółach dotyczących realizowanych spółdzielczych kwestii będę mógł powiedzieć w połowie grudnia, po wnikliwym przeanalizowaniu dokumentacji -przyznaje Maciej Spurek.
Są przeciw „białym taksówkom”
Problemem nie jest kolejny przewożnik, czy większa liczba pojazdów usługowych do dyspozycji mieszkańcow. Problemem jest ponadnarodowa firma, która jak to ponadnarodowe firmy, nie będzie placiła podatków w tym kraju i z łatwością będzie wyprowadzała kapitał z tego kraju zachowując przestrzeń do konkurowania cenami. Politycy platformy to prostytrutnie dla pieniędzy zrobią wszystko. Nawet sprzedadzą za bezcen rodzimy przemysł, handel, co ja mówie już to zrobili. Teraz sprzedają reszte co tam zostało , przykładem , jednym z przykładów PKPCARGO, blokowanie żeglugi na Odrze, zakusy na lasy, ciężarowy transport kołowy, a teraz publiczny, miejski i prywarny najem. O rolnictwie i przemyśle rolnym to już szkoda gadać. Przejmą nawet hulajnogi. Co da im przestrzeń do tworzenia monopolu i kontrolowania rynku poprzez wykaszanie konkurencji w dowolnym sektorze gospodarki. Już zapomnieliście w jaki sposob ponadnarodowe molochy przejęły polską gospodarke? Połowa ludzi w tym kraju to sprzedajne gwiadzki i ..wybaczcie nie moge tu urzywać wulgaryzmów. Gotowi dla srebrników sprzedać wszystko, a nawet sami siebie. Słyszeliście o korpo? Już pracują jak maszyny wrzutowe - wrzuć monete i masz co chcesz.... Obce gospodarki przejmują ten kraj wykorzystując zwykłą zachłanność. Zmniejsz psu racje żywnościowe, zacznij karmić z ręki malutkimi porcjami, a zobaczysz jak szybko go wyszkolisz na co tylko zechcesz. I do tego będzie cie jeszcze wielbił. Zauważacie podobieństwo?
Spryciarze...
13:42, 2025-06-07
Są przeciw „białym taksówkom”
Rozwiązaniem może być ograniczona ilość licencji Taxi. Kontrola skarbowa "partnerów flotowych" też pomoże - podatek od wynajmowanych samochodów. Kiedy przyjedzie, czy przyjedzie, ile zapłacisz nie możesz być pewien nigdy.
UberowiecLbn
15:52, 2025-06-06
Są przeciw „białym taksówkom”
W 2019r krzyczeliście że Lex Uber was nie dotyczy !!! 🤣🤣
Driver
11:55, 2025-06-06
Ruiny zamku w Ćmielowie stają się perłą regionu
Hej ZATROSKANY. Urzekła mnie twoja walka z PISem. Nawet tutaj........ 🤣🤣🤣Ale już podobno zaczęli to leczyć powoli.... Chorobę 8 gwiazdek.....
PUSTY DZBAN
09:49, 2025-06-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz