* DRS AZS UMCS Lublin - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
*AZS: Jabłońska, Kacprzak, Bielińska, Piliszczuk, Lipa, Majewska, Barczewska, Pawłowska, Antiga, Walczuk, Chlipała, Dutkiewicz, Bielak
* KSZO: Klisiak, Świerkosz, Hochołowska, Goszczycka, Tawłowicz, Włodarczyk, Żurawska, Frycz, Gruchaj, Walczak, Kułak, Mich, Witek, Mikołajewska
MVP Manoline Antiga
KSZO SMS zalicza drugą porażkę z rzędu i kompletnie nieudany wyjazd do Lublina i pojedynek z akademiczkami z UMCS.
Pierwszego seta nasze zawodniczki prowadziły już 11:7, aby ostatecznie w decydującą partię meczu wejść przy wyniku 20:20. Końcówka należała już do gospodyń, które wygrały 25:22. Drugi set to absolutna kontrola spotkania przez gospodynie, które od stanu 11:10 podwyższyły wspaniałą serią aż do 18:10 i ostatecznie drugą partię wygrały 25:21. Wynik trzeciej partii 25:15 dla DRS AZS UMCS Lublin mówi sam za siebie.
Warto odnotować jeszcze, że MVP meczu została wybrana Manoline Antiga, córka trenera Stephane’a Antigi, grająca obecnie w Lublinie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Powrót „zbrojeniówki” do Ostrowca nie wszystkim się pod
PiS to organizacja polityczno-awanturnicza mająca za swój cel udowadnianie że tylko oni mają zawsze i wszędzie rację .Nawet demokratycznie wybrany rząd,burmistrzowie i prezydenci miast ,z innych partii politycznych i ugrupowań , są przez PiS krytykowani i często bezpodstawnie oskarżani tylko dlatego że PiS przegrało w wyborach a gdy jako rządzący dopuszczali się do ohydnych przekrętów to uważają że wszystko było OK !! Nie ulegajmy szowinizmowi tej niedemokratycznej wodzowskiej partii i udowadniajmy że są w Polsce ludzie potrafiący skutecznie rządzić bez wykorzystywania szemranych korzyści z racji zajmowanych stanowisk.
kiedyś hutnik HO
10:02, 2026-01-08
Świadczenie rośnie. 7000 zł jednorazowo
jak rzekł pewien klasyk lekkiego pióra : ŻAL ŻYĆ
memento mori
08:31, 2026-01-06
Noworocznie z pszczelarzami!
Fajnie, a gdzie można kupić lokalne miody?
m
16:32, 2026-01-05
Ponad 3,2 miliony na bezpieczeństwo mieszkańców
W GO zapomniało się poprawnej jak na język polski , odmiany liczebników...
nie-Miodek
11:04, 2026-01-04