W dniu 15 kwietnia 2026 r., o godz. 20.33, w miejscowości Rudka na drodze krajowej nr 9, 24-letni kierujący pojazdem marki Fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka kierującym pojazdem marki VW kierowanym przez 63-altka.
Jak podali policjanci, w związku ze zdarzeniem kierujący Fiatem oraz 43-letnia pasażerka Volkswagena zostali przewiezieni do szpitala. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy.
Fot. Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
ZAPRASZAMY NA TARGI PRACY i PRZEDSIĘBIORCZOŚCI!
Jak zwykle psedo urzednicy na czele z jedna z najwazniejszych dordczyn zawodowych, ktora twierdzi ze w Ostrowcu praca jest po znajomosci probuja pokazac , ze wszyscy w Ostrowxu sa rowni, brwo pseudo doradcy i dyrktor PUP zatrudnieni dziwki znajomoscia.
Ostrowiak2kategorii
13:35, 2026-04-15
560 tysięcy złotych dla stowarzyszeń i fundacji
Kolejna kasa dla swoich , a miasto dlej bez rozwoju i w marazmie..
Ostrowczanin
11:04, 2026-04-15
Ruszyła linia autobusowa dla turystów
RR odpowiednikiem 110 obecnie jest trasa do Okołu PKS-u, który ją przejął w 2024 z wyniku konkursów do Funduszu Rozwoju Przewozu Autobusowego, a ta nowa to wymysł tej komisji turystycznej, więc jak sie bedzie prosić starostwo to trzeba o to, bo akurat ta nowa linia przez Krzemionki, która jest to Trans Katrina specjalnie pod PR dała numer 110, a orginalna nadal jest tylko PKS-u i jedzie przez Radwana i Polną koło browaru
G
16:57, 2026-04-14
Ruszyła linia autobusowa dla turystów
faktycznie szkoda że nie jeździ wokół osiedla Ogrody jak to było przez wiele lat🙁
RR
08:29, 2026-04-14