Zamknij

Wielki pech Adriana Wojkowskiego. Sezon ma już z głowy? Dziś przechodzi operację

02:35, 22.12.2020 Aktualizacja: 13:10, 22.12.2020
Skomentuj

Jak już informowaliśmy, w ostatnim w tym roku i kończącym I rundę w I lidze meczu z Padwą Zamość nie mógł zagrać kontuzjowany nasz piłkarz ręczny, Adrian Wojkowski.
?php>

Jak się okazało, kołowy KSZO ma zerwane poboczne wiązadło i naderwane wiązadło krzyżowe oraz uszkodzoną łękotkę?
?php>

Adrian już dziś przejdzie operację kolana w Bieruniu, a będzie ją przeprowadzał dr Ficek.
?php>

Wszystko wskazuje na to, że Adrian już nie zagra w tym sezonie. Być może nastąpi to dopiero pod koniec rundy, ale wszystko zależeć będzie do powodzenia rehabilitacji.

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%