Zamknij

Pomóżmy w poszukiwaniach zaginionego owczarka

01:10, 19.08.2019 Aktualizacja: 12:30, 19.08.2019
Skomentuj

Dziesięć dni temu na terenie gminy Waśniów zaginął owczarek niemiecki.-Pies nie ma obroży. Jest bardzo łagodny i lgnie do ludzi - informuje nas jego właściciel, który zwraca się do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach swego pupila. 
?php>

Wszyscy, którzy być może widzieli psa i mogą przyjść z pomocą naszemu czytelnikowi w poszukiwaniach proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr 789 119 025.

?php>

(Redakcja Gazety Ostrowieckiej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

oppopp

0 0

Po Goździelinie błąka się jakiś owczarek, może to ten?

15:20, 19.08.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%