W dniu 6 maja 2026 r., kilka minut przed godz. 15, dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sarnówek Duży.
-Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW, 22-letni mężczyzna, podjął manewr wyprzedzania innych pojazdów –mówi komisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W tym samym czasie kierujący pojazdem marki Opel, 31-letni mężczyzna, wykonywał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doszło do zdarzenia drogowego.
BMW podróżowały dwie osoby, natomiast pojazdem marki Opel trzy osoby. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu lądował helikopter LPR.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz