Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Awanturnik w autobusie

Wiesław Rogala Wiesław Rogala 10:57, 01.06.2026
Skomentuj Awanturnik w autobusie fot. policja

W dniu 29 maja 2026 r. kierowca kursowego autobusu jadącego krajową trasą nr 74 w kierunku Opatowa, powiadomił, że jeden z pasażerów jest agresywny. Dyżurny opatowskiej jednostki skierował na krajówkę patrol z Wydziału Ruchu Drogowego.

-Policjanci podjęli interwencje, gdy autobus znajdował się w Baćkowicach –mówi st. asp. Katarzyna Czesna –Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie. Podczas legitymowania wskazanego przez kierowcę mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany przez sandomierski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 75 dni za popełnione w przeszłości przestępstwo kradzieży.

36–letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego został zatrzymany.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%