Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Ugasili pożar na cmentarzu

Wiesław Rogala Wiesław Rogala 15:34, 29.06.2026
Skomentuj Ugasili pożar na cmentarzu fot. T.Barski

Dwóch policjantów z Ostrowca Świętokrzyskiego będąc po służbie, zauważyli pożar na jednym z cmentarzy na terenie powiatu i natychmiast ruszyli do działania.

-Od płonącego znicza zajęły się wiązanki oraz inne elementy znajdujące się na nagrobku –mówi asp. Rafał Dobrowolski. Ogień szybko się rozprzestrzeniał, co stwarzało realne zagrożenie, że obejmie kolejne groby. Policjanci bez chwili wahania przystąpili do gaszenia pożaru przy użyciu gaśnicy samochodowej. Widząc, że potrzebne są dodatkowe środki, zatrzymali przejeżdżający w pobliżu pojazd i wzięli od kierowcy kolejną gaśnicę. Dzięki ich zdecydowanej i szybkiej reakcji udało się opanować ogień, zanim wyrządził większe szkody.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%