Dzień Chłopaka uczniowie Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich świętowali tak jak w zeszłym roku na boisku przy ulicy Kolejowej. Dzięki uprzejmości dyrekcji MOSiR młodzież miała możliwość zorganizowania emocjonujących rozgrywek w ramach Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach udział wzięło 16 drużyn.
?php>Przedsięwzięcie zorganizował samorząd uczniowski wraz z opiekunką panią Anetą Sadrak. Duże zaangażowanie w organizację zawodów wykazali uczniowie: Michał Walczyk klasa 5 Tl/5 oraz Mateusz Wziątek klasa 4 Tm. Mecze sędziowali: pan Grzegorz Sołtykiewicz oraz pan Jakub Kochański.
?php>Opiekunami młodzieży podczas rozgrywek byli wicedyrektor szkoły pan Czesław Golis wraz z sekcją medyczną oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 3.
?php>Duch walki nie opuszczał żadnej z drużyn. Turniej przyniósł wiele energii radości i satysfakcji płci męskiej.
?php>Dwie drużyny (I i II miejsce) obroniły zeszłoroczny tytuł. Gratulujemy!!!
?php>I miejsce 3 Tkm: Krzysztof Żak, Daniel Ścibak, Hubert Borecki, Bartosz Czerwiński, Brajan Brodalka, Ernest Nierubiec, Kamil Mazur, Oliwier Kasprzycki
?php>II miejsce 3 Tia/5: Paweł Żelazowski, Mateusz Cebula, Mateusz Dwojak, Mateusz Misztal, Bartłomiej Łaskawy, Bartosz Kasprzyk, Adrian Sitek, Oskar Niedbała.
III miejsce 5 Tl/5: Michał Walczyk, Klaudiusz Kowalski, Daniel Puka, Jakub Drzazga, Kacper Bęben, Mateusz Gajewski, Kacper Dąbrowski, Michał Wąsiel.
?php>Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
To będzie nowy trener KSZO! Jest potwierdzenie
Powodzenia! Ale czy starsi od niego piłkarze będą go słuchać? A tymczasem Podhale NT awansowało do 2 ligi! KSZO był tak blisko, tak jakby piłkarze tego nie chcieli. Powinno być to wyjaśnione; tak, jak wybory prezydenckie. Może będzie powtórka?
zatroskany
17:04, 2025-06-18
Młodzi ludzie już mają dom (wideo)
Bez dokumentów, na oświadczenie? Czy pani dyrektor miała prawo się sprzeciwić?
Skierniewice - inter
15:45, 2025-06-18
Ceny paliw znów pójdą w górę?
Ropy nie mamy, wiec liczymy się z tym że huśtawka na rynkach ropy odbije sie również u nas, a nie od nas. Nie mogę pojąć jednak czemu rosną ceny energji.Oczywiście wiem, że to jest sprwaka największego kleszcza w histori, Rządu bezproduktywnej Uni fantazmagorów, który z czegoś chce żyć, żyć sobie na zajefajnym poziomie, z idiotów mających nadzieje że o nich tu też chodzi. Tylko gdzie jest Rząd który ma bronić naszych interesów. Przecież mamy czarnego złota pod dostatkiem. Wystarczająco, aby w bezbolesny dla gospodarki sposób inowacje przeprowadzić. A nawet sprzedawać to innym którzy też nie chcą niszczyć swoich gospodarek. Dyrektywami, Dyzia Marzyciela. Zrozumieć można również ochrone klimatu, to nie tródne. Jednak to trzeba osiągnąć rozwojem, a nie mżonkami. Czemu Rzad tego Folksdojcza chce wygaszać kopalnie i elektrownie węglowe zanim rozwinie się w sposób wystarczający inna dla tego altenatywa. Czy znacie choć jednego przedsiębiorce zdrowego na umyśle, który niszczy, czy wyłącza stare wciąż działajace maszyny zanim pozyska w wystarczjącej ilości nowe? To tak jak by taksówkarz oddał na złom stary wciąż dobry samochód nie kupiwszy nowego. To tak jak by rolnik zeżarł cale zboże nie zostawiając nic na siew następnego roku. To tak jak by Rząd wlał se do koryta wszystkie pieniądze żeby nakarmić pociotków i kolesiów nie zostawiając nic na rozwój krajua, a rozwój kraju i następne wlewki do koryta planował z pożyczek. Przecież to jest chore. Po za tym wielu ludzi zainwestowało w energetyke wiatrową i słoneczną i mąją poważny problem z przekazywaniem nadmiaru własnej energji do sieci. Kto tu jest idiotą my, czy Rządy folksdojcza.
Gorsi od pandemi
21:43, 2025-06-17
Punkt paszportowy w Ostrowcu jednak w lipcu
Prawo jazdy terenowe, paszport terenowy to jeszcze prezydenta, upss regenta terenowego zróbcie w tym zapomniany przez Boga mieście.
PUSTY DZBAN
11:00, 2025-06-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz