Zamknij

Stypendia dla zdolnych uczniów w PSP Nr 10 (zdjęcia)

08:28, 22.09.2021
Skomentuj

Stypendia w wysokości 200 zł na semestr właśnie trafiły dla najlepszych uczniów   Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najwyższą średnią 6,0 może pochwalić się Julia Norowska i Daniel Krzemiński. Łącznie stypendia przyznano 43 uczniom.

?php>

 Nagrody wręczał uczniom prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

?php>

?php>

-Inwestujemy w oświatę, to najlepsza inwestycja w naszych najmłodszych, bo kiedyś oni zastąpią nas i od tego jak ich wykształcimy, jak przygotujemy do życia będzie zależał nasz byt. Stąd bardzo ważne, abyśmy o to zadbali. Te stypendia przyznawane są za średnią powyżej 5,2 lub 5,4 w zależności od placówki. Szkoła nr 10 jest bardzo dobrze zarządzana, chcę pochwalić panią dyrektor Annę Stojek i  całe grono pedagogiczne, bo niespotykane było do tej pory, aby aż tak wielu uczniów otrzymało stypendia. W całym mieście zostanie przyznanych 663 stypendiów za kwotę ponad 132 tys zł, która dedykowana jest dla wszystkich uczniów-powiedział.

?php>

- Jestem bardzo dumna ze swoich uczniów, tym bardziej, że poprzedni rok pandemii był bardzo trudny. Kiedy dzieci tak naprawdę musiały wziąć odpowiedzialność za swoją wiedzę i umiejętności na siebie i na rodziców. Oczywiście wielki udział w tym ma także kadra pedagogiczna, nauczyciele, którzy dołożyli wszelkich starań, aby takie wyniki osiągnąć.- dodała dyrektor PSP nr 10 Anna Stojek.

?php>

Dumni uczniowie swój sukces zawdzięczają wytrwałemu dążeniu do celu, powtarzaniu materiału i ciężkiej pracy.

(Wiesław Rogala fot. Tomasz Barski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Są przeciw „białym taksówkom”

Problemem nie jest kolejny przewożnik, czy większa liczba pojazdów usługowych do dyspozycji mieszkańcow. Problemem jest ponadnarodowa firma, która jak to ponadnarodowe firmy, nie będzie placiła podatków w tym kraju i z łatwością będzie wyprowadzała kapitał z tego kraju zachowując przestrzeń do konkurowania cenami. Politycy platformy to prostytrutnie dla pieniędzy zrobią wszystko. Nawet sprzedadzą za bezcen rodzimy przemysł, handel, co ja mówie już to zrobili. Teraz sprzedają reszte co tam zostało , przykładem , jednym z przykładów PKPCARGO, blokowanie żeglugi na Odrze, zakusy na lasy, ciężarowy transport kołowy, a teraz publiczny, miejski i prywarny najem. O rolnictwie i przemyśle rolnym to już szkoda gadać. Przejmą nawet hulajnogi. Co da im przestrzeń do tworzenia monopolu i kontrolowania rynku poprzez wykaszanie konkurencji w dowolnym sektorze gospodarki. Już zapomnieliście w jaki sposob ponadnarodowe molochy przejęły polską gospodarke? Połowa ludzi w tym kraju to sprzedajne gwiadzki i ..wybaczcie nie moge tu urzywać wulgaryzmów. Gotowi dla srebrników sprzedać wszystko, a nawet sami siebie. Słyszeliście o korpo? Już pracują jak maszyny wrzutowe - wrzuć monete i masz co chcesz.... Obce gospodarki przejmują ten kraj wykorzystując zwykłą zachłanność. Zmniejsz psu racje żywnościowe, zacznij karmić z ręki malutkimi porcjami, a zobaczysz jak szybko go wyszkolisz na co tylko zechcesz. I do tego będzie cie jeszcze wielbił. Zauważacie podobieństwo?

Spryciarze...

13:42, 2025-06-07

Są przeciw „białym taksówkom”

Rozwiązaniem może być ograniczona ilość licencji Taxi. Kontrola skarbowa "partnerów flotowych" też pomoże - podatek od wynajmowanych samochodów. Kiedy przyjedzie, czy przyjedzie, ile zapłacisz nie możesz być pewien nigdy.

UberowiecLbn

15:52, 2025-06-06

Są przeciw „białym taksówkom”

W 2019r krzyczeliście że Lex Uber was nie dotyczy !!! 🤣🤣

Driver

11:55, 2025-06-06

Ruiny zamku w Ćmielowie stają się perłą regionu

Hej ZATROSKANY. Urzekła mnie twoja walka z PISem. Nawet tutaj........ 🤣🤣🤣Ale już podobno zaczęli to leczyć powoli.... Chorobę 8 gwiazdek.....

PUSTY DZBAN

09:49, 2025-06-06

0%