Wspaniały pokaz projektów uczestniczek warsztatów projektowania odzieży Pauliny Bździkot oraz uczestników zajęć Pracowni Rzeźby i Ceramiki Bartka Kota zwieńczył cykl imprez pod wspólnym hasłem: Eko Ostrowiec: Art & Fashion Days zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Biuro Wystaw Artystycznych.
?php>Sobotniej prezentacji towarzyszyła prezentacja Otwartego Teatru Perkusyjnego oraz DJ PARTY w wykonaniu Joint Venture Sound System. Na dziedzińcu browaru można jeszcze oglądać wystawę fotograficzną Wiktorii Sadowskiej pt. "Redesign".
?php>Więcej o wydarzeniu w poniedziałkowym wydaniu papierowym "Gazety Ostrowieckiej".
?php>?php>Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sprzeciw radnych wobec tworzenia ośrodków
ci co mieszkali w Niemczech, Hiszpani, Szwecji doskonale rozumieją problem tylko lemingi łykają wszystko co ściekowa tv produkuje. Brawo dla zakazu bo oznacza bezpieczeństwo.
obserwator
10:10, 2025-07-19
Ostrowczanka napisała powieść erotyczną
Gratulacje dla autorki, ukłony dla jej Osoby i talentu.👍🍀🌞🌹
Ela
18:05, 2025-07-18
Szwajcarskie miliony nie dla Ostrowca?!
To już któraś z kolei porażka ostrowieckich władców. Kolejny raz obchodzimy się smakiem. Oby tak dalej, może kolejny profil na Facebooku założycie informujący o porażkach ostrowieckich parlamentarzystów
Dynks
13:54, 2025-07-16
Szwajcarskie miliony nie dla Ostrowca?!
Slabo napisany program, nieciekawe cele, wiec nic dziwnego ze dopiero 32 miejsce i brak dofinansowania.
!!!
13:03, 2025-07-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz