Około godz. 15 nad miastem przeszła duża ulewa. Opady deszczu spowodowały, że do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim zaczęto zgłaszać skutki burzy i opadów, które przeszły nad miastem. Zdarzenia wpłynęły z terenu miasta, zarówno z dolnego, jak i z górnego Ostrowca Świętokrzyskiego. Na takich ulicach, jak Świętokrzyska, Siennieńska, Mickiewicza obserwowaliśmy wręcz rwące potoki wody wybijającej ze studzienek przeciwdeszczowych.
Strażacy otrzymywali najczęściej zgłoszenia dotyczące głównie zalanych piwnic, garaży, posesji i ulic. Na szczęście nie doszło do zerwanych dachów czy uszkodzonych linii energetycznych. Obecnie sytuacja stabilizuje się. Strażacy na bieżąco monitorują komunikaty dotyczące sytuacji pogodowej. Działają powiatowe i miejskie struktury zarządzania kryzysowego.
Fot. Alert24 Ostrowiecka.pl, Redakcja, Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego, KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim
eska03:11, 24.05.2024
i znowu fuszerka po remoncie ulic... trochę deszczu u zamiast ulicy rzeka...
Barszcz09:37, 24.05.2024
Gdzie są pieniądze wydane na te rzeki
Pokoro13:09, 24.05.2024
Drodzy Państwo, jaki pan taki kram.
Ale co się dziwić, jak złotówki nie potrafią uczciwie wydać ani zarobić chociażby.
Kiedyś cieszyłem się z tego ze jesteśmy w województwie świętokrzyskim, to nasza ziemia i od niej nazwa województwa, dziś wiem że popełniono błąd.
Pozostawiono nas na pastwę ludzi którzy kompletnie nie znają się na rządzeniu chociażby takim miastem jak Ostrowiec. Wnioskuje tak gdyż statystyki nie kłamią a miasto niszczeje od 1999 roku.
Nie nawiązaliśmy żadnej współpracy z Kielcami miastem wojewódzkim które zostawili nas daleko w tyle, Starachowice Sandomierz i Kielce obecnie maja nas w D bo nie jesteśmy dla nich żadnym partnerem, nie oferujemy niczego dla województwa ani dla polski. NIC!
A to wszystko wina tych partaczy na stołkach. Gdyby to było woj mazowieckie to by wam pokazali ile wasze rządy i plany rozwoju znaczą. A tak to już pozamiatane
Barszcz 13:11, 24.05.2024
Oddać kasę za remonty dróg, pociągnąć do odpowiedzialności
xyz15:18, 24.05.2024
Przy takim deszczu jak był żadna kanalizacja nie odbierze takiej ilości wody, prosta fizyka...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Decyzja ZRID o dużej obwodnicy Ostrowca ...później
Chłopie śmiejecie sie z moherów w Toruniu a sami się zachowujecie jak sekta.Ja tylko pisze co widzę. Ile lat jest en rząd? Nic nie wiedział o poprzednich problemach u pisiorow? A kto u nas w metropolii rządzi? Napewno nie pisuary. Tutaj tylko komuchy i ARBUZY.z ZSL u. A ty jak katarynka pis,pis,pis Ludziom się to przejadło
PUSTY DZBAN
09:38, 2026-02-11
Decyzja ZRID o dużej obwodnicy Ostrowca ...później
Chyba ty jesteś nieślubnym dzieckiem kaczora, bo bronisz pisu, nic nie kumasz, obrażasz i kłamiesz jak typowy pisuar.
zatroskany
03:31, 2026-02-11
Decyzja ZRID o dużej obwodnicy Ostrowca ...później
Takie trudne do zrozumienia? Ile lat/kadencji mamy tego samego posła i senatora?
xXx
23:00, 2026-02-10
Decyzja ZRID o dużej obwodnicy Ostrowca ...później
I znowu PIS,PIS,PIS...Zatroskany ,ciebie maciar z kaczorem zgwałcili ze masz taką fobie i urazę?🤣🤣 W aktach Epstina nic nie pisali o PISIE???
PUSTY DZBAN
20:28, 2026-02-10