W sobotę maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim zatańczyli uroczystego poloneza na 100 dni przed maturą. Na miejsce jednego z najważniejszych balów wybrano wnętrza Bałtowskiego Zapiecka. Zgodnie z tradycją, w pierwszej parze poloneza zatańczyła dyrektor szkoły, Małgorzata Górecka-Smolińska. Maturzystom na studniówce towarzyszyli wychowawcy: Ewa Studzieżba, Dorota Janda, Małgorzata Szemraj oraz Arkadiusz Jeruzal. Oficjalną część studniówki poprowadzili Aleksandra Kwapisz oraz Wiktor Ręczek. W imieniu uczniów podziękowania nauczycielom złożyli Natalia Leo i Bartosz Kotkowski. Słowa uznania dla nauczycieli, podziękowania dla rodziców oraz życzenia zdania matury maturzystom przekazali przedstawiciele samorządu uczniowskiego: Julia Szymańska, Kacper Domagała oraz Gabriela Ronduda. Za trud włożony w naukę, dyrekcji i nauczycielom podziękowali również reprezentanci rodziców: Ewelina Kowalska oraz Krzysztof Hapczyn.
Fotorelacja poniżej.
Przebudowy i remonty na wielu drogach w Ostrowcu
Mam nadzieję że budowa ul. Jarzębinowej nie będzie połączona z odbieraniem części działek na poczet budowy drogi rowerowej. Mam działkę narożną którą kupiłem od miasta w drodze przetargu. Teraz dowiaduję się że że będą odbierane właścicielom tereny przy skrzyżowaniach. Najpierw sprzedają a potem odbierają.
Jarzębinowa
18:08, 2025-11-12
Szaleńcza jazda po ulicach miasta
A wczoraj w Wałbrzychu była kolizja na rondzie. Co to ma wspólnego z naszym miastem? Artykuły o terenach inwestycyjnych i o piekarni się skończyły? Coraz lepiej się dzieje, brawo.
Redaktor
17:59, 2025-11-12
Tylu nas będzie w 2060 roku. Nowe dane GUS
To mieszkania będą tanie. I wtedy będzie można zabrać się do roboty. Natura nie lubi tłoku, ale też nie lubi pustki. Jesli uzurpująca sobie prawo do posiadania mocy wszechmogącej Unia nie obsadzi nam tych mieszkań w pomiędzyczasie karpetrajderami. A do tego czasu z pewnością będziemy się mogli spodziewać uchodźców nawet z Dubaju. Bo z piasku bicza wtedy, raczej już nie ukręcą. Nie będą już tak fajni za darmoszke. Na szczęscie po dupowłazach Tuska już wtedy nie będzie śladu. To może się przed tym obronimy. Póki co rządzący i ich kolesie mają po 19 domów, lub kilkanaście mieszkań to niech zabawią się w reprodoktorów. Bo młodych stać zaledwie na flaszke i czasem w porywach nadpobudliwości i chęci bycia fajniejszym głównie przypadkową inseminacje. Spowodowaną opóżnieniem reakcji czymsiem dla kurażu. I to tylko wtedy gdy rodzice kupowali kartofle na zime i nie starczyło im na opłacenie internetu. Kiedy internet działa to nawet flaszki nie portrzeba, wystarczą chusteczki.
Wizja przyszłości
13:53, 2025-11-11
Fiskus przygląda się przelewom BLIK
Ludzie stosuja prawo tak jak je rozumieją, z resztą w/g zaleceń samego Tuska. Czy tuskowym stosowanie prawa w/g własnego uznania przeszkadza?
Prawo obłudy
12:46, 2025-11-11
0 0
Chreptowicz wieny zapieckowi
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz