?Akurat? zagra w ?Perspektywach?

W klubie ?Perspektywy? oraz redakcji ?Gazety Ostrowieckiej? są już dostępne bilety na ostrowiecki koncert grupy ?Akurat?. Zespół w naszym mieście 5 listopada br. zagra jeden z koncertów w ramach trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo ?Nowy Lepszy Świat?.
– Zagramy tej jesieni ponad dwadzieścia koncertów. Jest to dla nas ważna trasa, gdyż regularnych koncertów klubowych nie graliśmy od dłuższego czasu. To nasza pierwsza płyta po czteroletniej przerwie. I pierwsza po tylu latach regularna trasa koncertowa. Przygotowujemy się do niej bardzo starannie: będzie scenografi a, niebanalne stroje sceniczne i specjalne oświetlenie. Zaprezentujemy utwory z naszej najnowszej płyty ?Nowy Lepszy Świat?, ale, rzecz jasna, odświeżymy sporo hitów sprzed lat – mówi Piotr Wróbel, wokalista Akurat.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł. można nabyć od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w redakcji ?Gazety Ostrowieckiej? oraz w piątek i sobotę w klubie ?Perspektywy?. W dniu koncertu bilety będą kosztować 30 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *