„Akurat” zagra w „Perspektywach”

W klubie „Perspektywy” oraz redakcji „Gazety Ostrowieckiej” są już dostępne bilety na ostrowiecki koncert grupy „Akurat”. Zespół w naszym mieście 5 listopada br. zagra jeden z koncertów w ramach trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo „Nowy Lepszy Świat”.
– Zagramy tej jesieni ponad dwadzieścia koncertów. Jest to dla nas ważna trasa, gdyż regularnych koncertów klubowych nie graliśmy od dłuższego czasu. To nasza pierwsza płyta po czteroletniej przerwie. I pierwsza po tylu latach regularna trasa koncertowa. Przygotowujemy się do niej bardzo starannie: będzie scenografi a, niebanalne stroje sceniczne i specjalne oświetlenie. Zaprezentujemy utwory z naszej najnowszej płyty „Nowy Lepszy Świat”, ale, rzecz jasna, odświeżymy sporo hitów sprzed lat – mówi Piotr Wróbel, wokalista Akurat.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł. można nabyć od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w redakcji „Gazety Ostrowieckiej” oraz w piątek i sobotę w klubie „Perspektywy”. W dniu koncertu bilety będą kosztować 30 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *