W ?Perspektywach? koncert goni koncert (zdjęcia, wideo)

Na całego rozpędza się ?Jesień Muzyczna? w klubie ?Perspektywy?. W każdy weekend można wysłuchać tu muzyki na żywo.
Henryk Kraska proponuje fanom różnorodne pod względem brzmieniowym wieczory muzyczne.

W najbliższy piątek 28 października br. od godz.19 zagrają dwa lubelskie składy ?Eris Is My Homegirl? i ?Phedora?.

eris

Phedora

https://youtu.be/aCiNby5QmqI
Pierwszy z nich prezentuje muzykę z gatunku metalcore, zaś drugi alternatywną odsłonę rocka. Występy obydwu zespołów będą promować ich debiutanckie albumy (?For The Most Beautiful One? Eris Is My Homegirl i ?The House of Ink? Phedory). Wstęp 15 zł.

Fanów ciężkich brzmień trzeba też już dziś zaprosić na koncert 10 listopada br., który odbędzie się pod hasłem ?Midnight Madness?. Na scenie ?Perspektyw? zaprezentują się krakowski ?Killsorrow?, który będzie promował swe nowe wydawnictwo oraz ?The Devil?s Swing? złożony z muzyków ze Starachowic i Ostrowca Św.

killsorow

W programie oprócz koncertów dwóch kapel organizatorzy przewidzieli konkursy z niespodziankami od sponsorów, którymi są ?Sebarber? męski salon fryzjerski, Bar Bistro Focha oraz Hassan Kebab. Koncert rozpocznie się o godz.20, wjazd 10 zł.

?Lubię mówić z Tobą?, ?Do prostego człowieka?, ?Fantasmagorie? czy ?Hahahaczyk? i wiele innych sprawdzonych przebojów grupy ?Akurat? usłyszymy 5 listopada br. od godz. 20 w klubie ?Perspektywy?. Zespół ponadto będzie promował najnowsze wydawnictwo ?Nowy Lepszy Świat?.

akuratos

?Akurat? po entuzjastycznym przyjęciu w Wielkiej Brytanii rozpoczął w miniony weekend koncertami w Warszawie i Poznaniu część trasy koncertowej po Polsce, w ramach której odwiedzą Ostrowiec Św.
– Zagramy tej jesieni ponad dwadzieścia koncertów. Jest to dla nas ważna trasa, gdyż regularnych koncertów klubowych nie graliśmy od dłuższego czasu. To nasza pierwsza płyta po czteroletniej przerwie i pierwsza po tylu latach regularna trasa koncertowa. Przygotowaliśmy się do niej bardzo starannie: będzie scenografia, niebanalne stroje sceniczne i specjalne oświetlenie. Zaprezentujemy utwory z naszej najnowszej płyty ?Nowy Lepszy Świat?, ale, rzecz jasna, odświeżymy sporo hitów sprzed lat – mówi Piotr Wróbel, wokalista Akurat.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł. można nabyć od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w redakcji ?Gazety Ostrowieckiej? oraz w piątek i sobotę w klubie ?Perspektywy?. W dniu koncertu bilety będą kosztować 30 zł.

(Pas)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *