Jazz i blues w cenie. Komplety publiczności! (zdjęcia)

Miniona sobota udowodniła, że w Ostrowcu Św. istnieje spore zapotrzebowanie na jazz i blues.
Komplet publiczności uczestniczył w XXVIII ?Zaduszkach Jazzowych? organizowanych przez Andrzeja Chochoła i Miejskie Centrum Kultury, a także na koncercie Kasy Chorych, którą do ?Perspektyw? zaprosił Henryk Kraska.
Jak powiedział ze sceny pomysłodawca Zaduszek Jazzowych, Andrzej Chochół organizacja imprezy w tym roku stanęła pod znakiem zapytania, ale dzięki wsparciu sponsorów udało się doprowadzić do szczęśliwego finału.
Impreza rozpoczęła się od muzycznej niespodzianki bowiem do ostrowieckiego gitarzysty dołączyli przyjaciele ze Studia Instrumentów Etnicznych dając wspaniały przedsmak wieczoru. Później w krainę jazzu gości Hotelu ?Accademia? zabrało małżeństwo Marzena i Leszek Ślusarscy, zaś całość dopełnił elektryzujący koncert Kingi Głyk.
Tymczasem po drugiej stronie ulicy szczelnie wypełnił się klub ?Perspektywy?, a fani nie tylko z Ostrowca Św., ale także Krakowa, czy Kozienic stawili się, aby posłuchać legendy sceny bluesowej ?Kasy Chorych?. Po dwugodzinnym wspaniale przyjętym muzycznym secie, aż trudno uwierzyć, że zespół żegna się na stałe ze sceną.
(PaS)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *