W OTBS trwa odliczanie

W Ostrowieckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego trwa wielkie odliczanie przed rozpoczęciem kolejnej, wielkiej inwestycji na rynku  mieszkaniowym.
Przy ul. Kopernika 34 A, w miejsce wyburzonego zakładu ?Gambo? staną dwa pięciopiętrowe bloki wzniesione w systemie deweloperskim.
Na przełomie listopada i grudnia winna wystartować specjalna witryna internetowa, która przybliży inwestycję, a także zaprezentuje rozkład mieszkań.

wiuzalizacja2
-Wówczas też rozpocznie się sam proces sprzedaży lokali mieszkalnych – mówi prezes OTBS, Piotr Dasios. Zainteresowanie jest duże, bo potencjalni nabywcy za olbrzymi atut wskazują wyśmienitą lokalizację. Nie chcę na tę chwile mówić o cenach z 1 m kw., bo trwa jeszcze ostatnie obliczanie kosztów przedsięwzięcia.
Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami w Ostrowcu Św. przybędzie 80 mieszkań o powierzchni od 43 do 130 m kw. W każdym z budynków znajdą się trzy windy, a do każdego mieszkania przypisane zostanie miejsce w podziemnym parkingu, który będzie zupełną nowością w naszym mieście.
-Złożyliśmy już dokumenty o wydanie pozwolenia na budowę, liczymy, że procedura przebiegnie sprawie -mówi prezes P. Dasios. Ogrom czasu pochłania też nam przygotowanie odpowiedniej specyfikacji oraz projektu  wykonawczego.
Potencjalni właściciele nowych mieszkań przy ul. Kopernika komplementują zarówno lokalizację w pobliżu przedszkola, szkoły podstawowej, liceum, przychodni, parku, czy centrów handlowych, a także wskazują na doświadczenie przy tego typu inwestycjach OTBS-u, który już sprawdził się realizując dwa bloki przy ulicy Sikorskiego, czy osiedle Tęczowe przy ul. Pogodnej.
-Zainteresowanych prosimy o cierpliwość, przygotowujemy właśnie akcję informacyjną, w tym billboardową, która towarzyszyć będzie rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w nowych blokach – zapowiada prezes Piotr Dasios.
Nowe wizualizacje, które towarzyszyć mają akcji informacyjnej, wskazują na bardzo ładną aranżacje całego osiedla, które niejako włączone będzie do dotychczasowego układu komunikacyjnego.
mn

preJarosław Górczyński, prezydent miasta: -Pozbycie się ruin po ?Gambo? wydawało się przez lata niemożliwe. Udowodniliśmy jednak, że problem można rozwiązać. Teraz będziemy tutaj w stanie zaproponować nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkania.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *