Delicia Pierre wróciła do USA! Rozwiążemy z nią kontrakt!

-W minionym tygodniu nasza siatkarka Delicia Pierre stwierdziła, że źle potraktowano ją w klubie, spakowała się, pojechała na Okęcie i wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Co się stało?


-Delicia po prostu nie wytrzymała presji, związanej z występami w Orlen Lidze ? mówi prezes naszego klubu, Tomasz Półgrabski. -Okazało się, że nasza, profesjonalna ekstraklasa, to nie amerykańska liga uniwersytecka. Delicia po prostu się rozczarowała i wróciła niejako do domu. O jej powrocie zdecydowały także względy osobiste. Mówiła nam, że na kilka dni chce wylecieć, że jej siostrze urodziło się dziecko, ale nie mogliśmy jej dać urlopu, tym bardziej, że gramy teraz co trzy dni.
-Czy o opuszczeniu przez reprezentantkę Trynidadu i Tobago KSZO nie decydowały jednak względy finansowe?
-Nie, choć ? przyznaję – względem zespołu mamy miesięczne opóźnienie płacowe. Postanowiliśmy, że z Delicią ostatecznie rozwiążemy kontrakt. W tym tygodniu przygotujemy w tej materii stosowne pisma.
-Jaka jest sytuacja finansowa klubu?
-Od kwietnia, czyli od momentu przejęcia klubu przeze mnie wciąż borykamy się ze starymi zaległościami finansowymi. Staramy się czynić  wszystko, by ustabilizować sytuację finansową. Pozyskaliśmy do współpracy firmę Fuchs. W najbliższy wtorek jadę do siedziby firmy w Gliwicach na kolejne rozmowy sponsorskie. Cieszę się, że na meczach mamy sporą frekwencję, ale sytuacja finansowa faktycznie  spędza nam sen z oczu.
-Drużyna gra słabiej, niż na początku rozgrywek. Dlaczego?
-Po przegranym meczu z Piłą w drużynę wkradło się niepotrzebne zdenerwowanie. Zespół niespodziewanie rozegrał najsłabszy mecz w sezonie i wpadł w kryzys, który na własne oczy obserwowałem w Bydgoszczy. Liczę na to, nasza drużyna szybko z niego wyjdzie.
-Dziękuję za rozmowę.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Delicia Pierre wróciła do USA! Rozwiążemy z nią kontrakt!

  • 1 grudnia 2016 at 09:54
    Permalink

    żałuje ze nie miałem okazji jej poznać ;(

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *