Z Ostrowca SuperPKS-em!

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy zechcą udać się w kierunku Warszawy od listopada mogą podróżować nowo uruchomioną linią, obsługiwaną przez markę SuperPKS.
baner-newKomfort na dłuższej i krótszej trasie zapewnią m.in. wygodne fotele, klimatyzowane wnętrze, darmowe wi-fi  oraz doświadczeni polscy przewoźnicy ? w tym przypadku PKS Polonus.
SuperPKS na linii Warszawa ? Ustrzyki Dolne realizowane jest raz dziennie nowoczesnym autobusem marki Scania Irizar New Century. Z Ustrzyk Dolnych autobus rusza w podróż o godzinie 12:15 i jest w Warszawie o godzinie 21:50. Pasażerowie mają możliwość nabyć bilety na stronie www.superpks.pl w cenach zawsze niższych niż u kierowcy, czy na dworcu. Dokonując rezerwacji  z wyprzedzeniem mamy  szansę na kupno biletów już od złotówki.  
Przykładowe ceny biletów w grudniu:
Radom ? Warszawa: od 12,99 złotych
Starachowice ? Warszawa: od 28,99 złotych
Ostrowiec Świętokrzyski ? Warszawa: od 19,99 złotych
Tarnobrzeg ? Warszawa: od 29,99 złotych
Rzeszów ? Warszawa: od 34,99 złotych
Sanok ? Warszawa: od 49, 99 złotych
Ustrzyki Dolne ? Warszawa: od 49,99 złotych
SuperPKS to innowacyjny projekt realizowany od marca 2016 roku przez grupę polskich, doświadczonych przewoźników z różnych regionów  oraz firmę nowych technologii Teroplan S.A. Nasz pomysł na sukces to połączenie tradycji i doświadczenia w transporcie osobowym oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych w postaci m.in. systemów sprzedaży online czy cen dynamicznych.
Taka współpraca pozwala sprostać ciągle rosnącym wymaganiom pasażerów oraz dołączyć do grona liderów jakości i technologii w transporcie publicznym.
Projekt SuperPKS jest próbą odczarowania polskiego rynku przewozów autobusowych, który w jakiejś części mógł być postrzegany jako mało nowoczesny.
Działając wspólnie pod jedną marką chcemy udowodnić, że polskie firmy z branży transportu autobusowego są w stanie oferować komfortowy i powtarzalny standard podróżowania na długich i krótkich trasach, wygodne możliwości zakupu biletów, także na platformie online, nowoczesny system informacji  pasażerskiej, rozbudowaną siatkę połączeń i atrakcyjne ceny biletów.
Zależy nam jednocześnie, aby podkreślać polskość marki i kontynuację długoletniej tradycji polskiego transportu autobusowego, zrzeszonego wcześniej pod marką PKS. Stąd też pomysł na nazwę i wyrazisty, techniczny wizerunek, który dla pasażerów ma oznaczać obietnicę bezpiecznej jazdy, nowoczesnym autobusem, z polskim doświadczonym przewoźnikiem.

SuperPKS oferuje pasażerom wysoki standard i komfort podróżowania nowoczesnymi autokarami m.in. takich marek jak Scania, Mercedes, czy Volvo. Na podróżujących SuperPKS-em czekają wygodne fotele, darmowe wi-fi, dwustrefowa klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami i oświetleniem. Dodatkowo pasażerowie podróżujący marką SuperPKS mają możliwość zakupu biletów online w atrakcyjnej cenie ? zawsze taniej niż w innych kanałach sprzedaży (na dworcu czy u kierowcy) ? już od 1 zł.

photo2
Połączenia SuperPKS obecnie obsługiwane są przez PKS Elbląg, PKS w Suwałkach, PKS Polonus i Lubelskie Linie Autobusowe na trasach:
?Trójmiasto-Elbląg-Warszawa
?Poznań-Elbląg
?Suwałki-Gdańsk
?Suwałki-Warszawa
?Warszawa-Ustrzyki Dolne
?Warszawa-Koszalin
?Lublin-Zakopane
?Lublin-Krynica Zdrój
Inicjatorem projektu SuperPKS jest Teroplan S.A., firma z branży nowych technologii, która od 2008 roku tworzy i dostarczy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla transportu publicznego. Współpraca z ponad 600 przewoźnikami pozwoliła firmie na zdobycie doświadczenia i wiedzy eksperckiej w zakresie tworzenia narzędzi takich jak m.in. systemy sprzedaży online, dynamiczne taryfy cenowe, czy taryfy skomunikowane.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Z Ostrowca SuperPKS-em!

  • 9 grudnia 2016 at 13:48
    Permalink

    A może by tak ostrowiecki pks o czymś takim pomyślał czyli o tanich liniach autobusowych do największych miast w kraju tj. Kraków,Katowice, Wrocław,Poznań ,Bydgoszcz, Szczecin,Gdańsk,Białystok,Lublin do Warszawy i Rzeszowa już nie trzeba bo jest i tak sporo autobusów przelotowych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *