Kękę wystąpi w ?Malwie?

Już w najbliższy piątek Bashesh i Ostrowiecki Rap zapraszają na koncert Kękę ?Trzecie Rzeczy do ODS ?Malwa? (Stawki 45) w Ostrowcu Św.
Bilety w cenie 35 zł są jeszcze do nabycia Skate Shopie ?Wąska Uliczka? (Kościelna 17a). Początek godz.19.
KęKę to reprezentant Radomia, który narobił szumu albumem ?Takie Rzeczy?. Płyta światło dzienne ujrzała w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił, aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.
Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo ?Presja? (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT) ?Smutek? (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *