Zagraj w Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego

Na przełomie roku Hala Sportowo ? Widowiskowa KSZO ponownie będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz siódmy zaprasza mieszkańców Ostrowca Św. i okolic do udziału w Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.
Pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi. W dniach 29-30 grudnia w sali fitness rozegrany zostanie Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej rozgrywany będzie osobno dla dziewcząt i chłopców.
Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój  2.39)  lub  pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.
W dniach od 28 do 29 grudnia w godz. od 10 do 12 MOSiR nieodpłatnie udostępni salę, na której będzie można potrenować przed turniejem.
Świąteczno – Noworoczny Indywidualny i Deblowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. w kategorii Open rozegrany zostanie 7 stycznia na głównej arenie ostrowieckiej hali. Podobnie jak przed rokiem rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na grupy do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie Open. Rozgrywki deblowe odbędą się bezpośrednio po zakończeniu turnieju indywidualnego.
Zgłoszenia można składać do 4 stycznia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój  2.39)  lub  pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.
Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. System gier poszczególnych konkurencji uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *