Kto przychodzi, kto odchodzi?

Już za tydzień, 9 stycznia, piłkarze KP KSZO 1929 wznowią treningi.
Jak już informowaliśmy, nasz sztab czyni starania, aby wzmocnić zespół dwoma zawodnikami. Najbardziej poszukiwany jest wartościowy stoper, gdyż Dariusz Pietrasiak jako nowy szkoleniowiec nie będzie już występował na boisku. Najwięcej chyba szans na grę w naszym klubie miał blisko 30-letni, rosły, mierzący 191 cm wzrostu Bartosz Gębura, wychowanek Juventy Starachowice, były gracz Korony Kielce, Granatu Skarżysko, a ostatnio Spartakusa Daleszyce. Niestety, nie zobaczymy go w przyszły poniedziałek na pierwszych w 2017 roku zajęciach piłkarzy KP KSZO 1929, gdyż ostatecznie nie dojdzie do transferu.
Zobaczymy za to napastnika, 24-letniego Macieja Stróżaka z Wisły Sandomierz, który odbędzie w naszym klubie testy. To były piłkarz Podbeskidzia Bielsko ? Biała, Wisły Kraków, Soły Oświęcim i Beskidu Andrychów.
Jak się dowiedzieliśmy, z kolei Rafał Gil został zaproszony na testy do drugoligowego Radomiaka Radom. Zapewne ucieszy nas wiadomość, że ? jak podkreśla trener Dariusz Pietrasiak ? na 99% w KSZO pozostanie Łukasz Jamróz.
W okresie przygotowań do rundy wiosennej podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka rozegrają na boisku przy Kolejowej 12 spotkań kontrolnych. Oto ich terminy:
28 stycznia: KSZO – Avia Świdnik
1 lutego: KSZO – Powiślanka Lipsko
4 lutego: Radomiak Radom – KSZO
8 lutego: KSZO – Kamienna Brody
11 lutego: KSZO – Motor Lublin
15 lutego: Stal Stalowa Wola – KSZO
18 lutego: KSZO – Sokół Nisko
18 lutego: KSZO – Wólczanka Wólka Pełkińska
21 lutego: KSZO – Czarni Połaniec
22 lutego: KSZO – Wisła Sandomierz
25 lutego: KSZO – Wierna Małogoszcz
28 lutego: KSZO – Zdrój Busko Zdrój

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *