Logiczne myślenie jest zawsze w cenie. Oferta konkursowa dla uczniów ostrowieckich szkół ponadgimnazjalnych!

Indeks na KUL, sprzęt komputerowy i książki to nagrody w V Ogólnopolskim Konkursie Logicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

1_www_banerKonkurs organizuje Fundacja Rozwoju KUL oraz Instytut Logiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Konkurs podzielony jest na etap szkolny oraz finałowy, który odbędzie się 5 kwietnia 2017r. w Lublinie.  Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lutego 2017 r.
-Zadaniem naszego przedsięwzięcia jest rozwój sprawności logicznych młodzieży oraz popularyzacja wiedzy o logice, sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń ? mówi Marek Lechniak, dyrektor Instytutu Logiki KUL.
-W tym roku po raz pierwszy formułę konkursu rozszerzyliśmy na cały kraj. Jest to unikatowa w sakli kraju inicjatywa i chcemy, aby stałą się ogólnopolską wizytówką KUL. Szczególnie, że w 2018 roku przypada 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II? ? mówi Renata Horbaczewska, wiceprezes Fundacji Rozwoju KUL.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *