Wyjątkowe warsztaty taneczne z wyjątkowymi gośćmi

Szkoła Tańca Progres w dniach od 5 do 6 lutego organizuje taneczne warsztaty.
Zajęcia z gośćmi specjalnymi odbędą się 5 lutego – z Adrianną Piechówką (w godz. od 9.30 do 19.00) w sali fitness KSZO i z Mateuszem Pietrzakiem (w godz. 10.30 – 16.oo) w ODS Malwa.
Adrianna Piechówka, to tancerka, instruktorka, finalistka IV edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz. Swoją przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego, w którym osiągnęła wiele tytułów mistrzowskich i najwyższą klasę „S”. Brała udział w masowych imprezach: Sylwester z Polsatem, Wianki,  Sylwester z RMF MAXXX, Top Trendy, Sabat czarownic, Sylwester z Polsatem 2014, Sylwester z TVP2 2015, Sylwester TVN, „Hello 2017!”. Miała przyjemność grać w krakowskim teatrze STU w sztuce „Sonata Belzebuba” u boku Beaty Rybotyckiej, Zbigniewa Wodeckiego, pod okiem choreografa Piotra Galińskiego. Zajęła 1 miejsce w „Battle of Białystok” 2 vs 2. Brała udział w spektaklu WTT pod tytułem „Kim Jesteś?”  Uczestniczyła w trasie koncertowej Dody „Fly High” oraz „Riotka Tour”. Brała udział w: pokazie dla HBO, pokazie dla Hardrock Cafe, pokazie dla BMW w Białymstoku, pokazie dla Coca-Cola, DVD Dody, teledysku Jonte Moaning, teledysku Margaret „Heartbeat”, teledysku Saszan „Dizzy”, teledysku Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”, nagraniach do internetowego programu „Lip Sync Battle Ustawka”, nagraniach do programu „Jaka to melodia”, nagraniach do programu „The Voice of Poland”, nagraniach do programu „Mam Talent”. Obecnie należy do grupy tanecznej „Volt”, której założycielem jest Agustin Egurrola.
Mateusz Pietrzak, to tancerz spektaklu Notre Dame de Paris w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Były solista Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwent kierunku taniec na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog tańca. Były tancerz formacji SPOKO Filipa Czeszyka, z którą zdobył tytuł wicemistrza świata w hip hopie. Występował na licznych festiwalach m.in. w Polsce, Niemczech, Chinach i Izraelu.
Wyjątkowy, charyzmatyczny, zdolny, uprzejmy, niezwykle energiczny ? tak w kilku słowach można opisać Mateusza. Swoim optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru mobilizuje wszystkich do zapoznania się z tańcem. Na jego zajęciach wszystko jest możliwe! Nauka kroków i choreografii przestaje być wyczerpującym treningiem, lecz staje się naprawdę świetną zabawą.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *