Mistrz odwiedził ostrowieckich kickboxerów (zdjęcia)

Salę Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki przy ulicy Świętokrzyskiej 8 – dzięki zaangażowaniu Fundacji Iron Angels – odwiedził Arkadiusz Kaszuba, na co dzień zawodnik reprezentujący Rzeszowski Klub Sportów Walki i członek zawodowej grupy kickboxingu Angels of Glory, a także zawodowy mistrz Polski K1, mistrz Europy WKU, mistrz świata, Europy i Polski.
Seminarium  ściągnęło nie tylko członków Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki. Obecni byli również zawodnicy z okolicznych klubów i innych miejscowości. Trening podzielony był na dwa etapy: część teoretyczną, w której przede wszystkim skupiono się na omówieniu różnic pomiędzy sportem amatorskim a zawodowym oraz praktyczną, na której prezentowane i ćwiczone były formy treningu omawianych wcześniej zagadnień. Wszyscy fighterzy mieli również okazję poznać bliżej mistrza.
Dzięki uprzejmości właściciela sklepu Active Zone Radosława Miśkiewicza i trenera personalnego Daniela Jabłońskiego, po odbytym seminarium, zawodnicy wzięli udział w dyskusji na temat odżywiania i suplementacji w sporcie. Skorzystali także z możliwości degustacji darmowych próbek suplementów oraz z możliwości zaplanowania diety ukierunkowanej pod wytrzyma- łość niezbędną do uprawiania sportów walki.
OKSW na nowo rozwija skrzydła w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Została reaktywowana sekcja kickboxingu dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych, dzięki czemu treść zajęć dostosowywana jest do wieku i możliwości trenujących. W sekcji dla początkujących szczególny nacisk kładziony jest na rozwój techniki, poprawę kondycji oraz wytrzymałości. Oczywiście Ostrowiecki Klub Sportów Walki sam nie dźwignąłby organizacji imprezy bez wsparcia oraz pomocy zaangażowanych w przedsięwzięcie osób: Fundacji Iron Angels, firm Drogowiec,  Adax, Elma, Good time, Skład opału ? Samsonowicza, Komodo Energy Drink, radnego miejskiego Włodzimierzowa Sajdy oraz kolegi z sekcji Tomasza Stefańskiego.

1423

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *