Szczypiorniści KSZO zapraszają na mecz z VIVE II

W najbliższą sobotę, 11 lutego o godz. 17, piłkarze ręczni KSZO Odlewnia podejmują w derbach województwa świętokrzyskiego KS Vive Tauron II Kielce.Trener Tomasz Radowiecki jest zdania, że po zgoła sensacyjnej porażce w Grodkowie z Olimpem drużynie nie pozostaje nic innego, jak szybko zapomnieć o tej bolesnej wpadce, wyciągnąć z niej wnioski i jak najlepiej przygotować do meczu z rezerwami VIVE.

-Wynik w Grodkowie sam mówi za siebie, daliśmy ciała. Nie da się wygrać meczu prezentując taką grę w obronie i ataku – mówi Tomasz Radowiecki. -Wydaje się, że nasze głowy pozostały w Ostrowcu i zabrakło ich w Grodkowie. Prezentowaliśmy się zgoła odmiennie, niż w ostatnich, tak udanych grach sparingowych. Chcemy powrócić do gry z tych meczów.
Karol Szewczyk, bramkarz naszej drużyny podkreśla, że drużyna ma chyba problemy w meczach, w których występuje w roli faworyta.
-Nie wszyscy chyba zapamiętali mecz w Bochni z zeszłego sezonu, w którym także daliśmy rywalowi pierwsze zwycięstwo w sezonie. W I połowie nasza gra nie wyglądała najgorzej, choć Olimp przystąpił do konfrontacji z nami wyjątkowo umotywowany. Wiele zmieniło się w strukturze tego klubu. Zmienił się choćby prezes. Jednak, chcę to podkreślić, gdybyśmy zagrali tak, jak w sparingowych meczach, nie mielibyśmy kłopotów z odniesieniem zwycięstwa. W pewnym momencie kompletnie posypała się nasza gra obronna. Na dodatek, zupełnie nie mieliśmy recepty na rozmontowanie defensywy Olimpu. To jest niedopuszczalne, ale zespół odpuścił też ostatnie minuty spotkania? Jakby sobie zdał sprawę z tego, po co przyjechał do Grodkowa, a co ugrał. Stąd taki, a nie inny wynik.
Wszyscy spodziewamy się znacznie lepszej gry KSZO. Jeśli zespół zagra na miarę swych możliwości nie powinien mieć problemów z wygraną. Nie zapominajmy tylko o wsparciu i dopingu dla ostrowieckiej ekipy.

16473915_10207998041655492_3587025269817847779_n
W sobotę na meczu szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z Vive Tauron II Kielce czekać będzie świeżutki program meczowy, tradycyjnie przygotowany przez Grupę Wsparcia KSZO Handball.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *