Ostrowieckie ?DaGrasso? z nowym menu i wystrojem

DaGrasso?, znane do tej pory w Ostrowcu Świętokrzyskim z wyśmienitej pizzy, rozszerzyło właśnie swe menu o makarony i posiłki doskonałe na lunch.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To nie jedyna nowość, bowiem wszystkich tych, którzy odwiedzą lokal przy ulicy Wardyńskiego 3, miło zaskoczy nowy wystój wnętrza.
Obecnie ostrowiecki lokal sieci ?DaGrasso? bardziej przypomina restaurację we włoskim stylu. Co się zmieniło? Nie powiemy, bo wszystkich ciekawskich i przede wszystkich pragnących posmakowania czegoś wyśmienitego zachęcamy, aby odwiedzić tego miejsca.
Nowe ?DaGrasso? to nie tylko nowa aranżacja wnętrza, która objęła również salę VIP, ale także wyższy standard oglądania widowisk sportowych za sprawą telewizorów z systemem Full HD i całkiem nowego nagłośnienia. Co do nowości w menu uwagę zwracają makarony, w tym szczególnie polecane ?Chantarella? z kurkami, czy ?Spinachi? ze szpinakiem, oba w sosie z sera pleśniowego na bazie białego wina.  Na panie trzymające linię czeka z kolei razowy makaron penne, jako baza.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nowościami są też zestawy ?Lunch Grasso? z kebabem drobiowym, bądź wieprzowym, czy polędwiczkami, albo z piersią z kurczaka. Wszystko z sałatką ze świeżych warzyw i frytkami. W menu nie mogło oczywiście zabraknąć sprawdzonych, kilkudziesięciu rodzajów pizzy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszystkie specjały z ?DaGrasso? można spróbować na miejscu w lokalu w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Wardyńskiego 3, do czego szczególnie namawiamy, ale również zamawiając dostawę do domu drogą telefoniczną, pod numerami: 41-266-36-26 lub 504-916-796, a także online przez stronę www.dagrasso.pl/ostrowiec-swietokrzyski
Uwaga! Przez cały miesiąc luty od poniedziałku do piątku duży makaron w cenie małego, a także duża pizza w cenie średniej.
f/17

Bez tytuł4Tomasz Smela, właściciel ostrowieckiego lokalu sieci DaGrasso: -Zmiany zrobiliśmy z myślą o kulinarnych gustach naszych klientów, których liczba nieustannie nam rośnie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *