Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w ?Perspektywach?!

W niedzielę, 19 marca br., w Klubie Muzycznym ?Perspektywy? premierowo usłyszymy w koncertowych wersjach utwory z najnowszej, jubileuszowej płyty Grażyny Łobaszewskiej.
Artystka w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie obchodziła 40- lecie pracy artystycznej i na żywo oprócz swoich nowych kompozycji nie zabraknie takich szlagierów, takich jak ?Czas nas uczy pogody?, czy ?Brzydcy?.

Grażyna Łobaszewska uważana za jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek powraca w tym roku z nową, jubileuszową płytą. Wypełniać ją mają zupełnie nowe, zaskakujące brzmieniem, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE, a także wspaniałe, dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka.
Koneserów, melomanów nie może zabraknąć na jednym z koncertów promujących to arcyciekawe wydawnictwo. Oczywiście na program koncertu złożą się również największe, niezapomniane przeboje wokalistki, które w odświeżonej formie na nowo odzyskują swój blask.
Bilety w cenie 40 PLN w przedsprzedaży oraz 50 PLN w dniu koncertu będą dostępne od 20 lutego 2017 roku w redakcji Gazety Ostrowieckiej oraz Klubie Perspektywy. Rezerwacje biletów pod numerem: 608 618 320.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *