„Porady na zdrady” w kinie „Etiuda”

Od 24 lutego w kinie Etiuda wyświetlany będzie nowy film Ryszarda Zatorskiego, twórcy komediowych hitów: ?Tylko mnie kochaj?, ?Dlaczego nie!?, ?Nigdy w życiu!? oraz ?Dzień dobry, kocham cię!?, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów! 1027plakat_bigporadynz_b
Produkcją ?Porad na zdrady? zajęli się specjaliści od przebojów: ?To nie tak jak myślisz, kotku? i ?Śniadanie do łóżka?. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska (?Listy do M 2?, ?Kochaj?) i Anna Dereszowska (?Lejdis?, ?Dzień dobry, kocham cię!?). Aktorkom partneruje duet równie dobrany:
Mikołaj Roznerski (?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach?, ?Kochaj?) i Krzysztof Czeczot (?Pitbull. Nowe porządki?, ?Singielka?). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i ? wszystkiego innego.
Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka, rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja ? coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę ?przeciwnika?, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z  łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny ? mimo podjętych postanowień ? znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu?

 

Scenariusz i reżyseria: Ryszard Zatorski, obsada: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, komedia romantyczna, czas trwania: 97 minut, prod. Polska, dystrybucja: Kino Świat

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *