Marzec. Imprezowy rozkład jazdy

Dziś startuje pierwsza edycja naszego imprezowego rozkładu jazdy. Teraz w każdy ostatni poniedziałek miesiąca nasi Czytelnicy dowiedzą się, jakie propozycje czekają na nich w Ostrowcu Świętokrzyskim w nadchodzących tygodniach. Publikujemy zapowiedzi wszystkich imprez, o których poinformowali nas organizatorzy. Tym samym chcemy udowodnić, że w Ostrowcu Świętokrzyskim dzieje się naprawdę sporo. Wszystkich zainteresowanych tym, aby ich propozycje znalazły się na łamach naszego ?Imprezowego rozkładu jazdy?, zachęcamy do współpracy pod mailem: slowinski@ostrowiecka.pl lub numerem telefonicznym 696 467 784.

3 marca
Kino ?Etiuda? MCK, premiera trzech filmów ?XXX Reaktywacja?, ?Ostatni smok świata? oraz ?Zerwany kłos?, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

4 marca
Klub ?Perspektywy?, budynek Kina Etiuda, Aleja 3 Maja 6 godz.19. koncert grupy ?Pozytywka? organizowany przez Ostrowieckich Patriotów w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci ?Żołnierzy Wyklętych? w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety w cenie 10 zł będzie można zakupić w klubie bezpośrednio przed koncertem.

4 marca
?Chili Pub?, ul. Górzysta 12b. Koncert grupy ?Makar & Children of the Corn?, która powraca do Ostrowca Świętokrzyskiego na życzenie jego bywalców. Muzyka grupy nawiązuje do soundtracków z filmów Quentina Tarantino. Wstęp wolny.

8 marca
Hala widowiskowo- sportowa, godz.18.00 koncert grupy ?Lady Pank? z okazji Dnia Kobiet, na który zapraszają Prezydent Miasta i Miejskie Centrum Kultury. Wstęp wolny.

10-12 marca
Trzynaste urodziny ?DaGrasso? w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczegóły na plakatach.

10 marca
Kino ?Etiuda? MCK, premiera filmów ?KONG: Wyspa czaszki? oraz ?Był sobie pies?, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

11 marca
Hotel Accademia, godz.19 Wyjątkowy Dzień Kobiet, na którym gwiazdą wieczoru będzie niesamowita grupa tancerzy ?So SEXY?, rozpalająca zmysły wszystkich pań. Bilety i szczegóły tel. 41 265 42 22.

11 marca
ODS ?Malwa?, godz.19 koncert hip-hopowego duetu Solar/Białas. Zagrają ?złoty materiał?, numery z ?#nowejnormalności? i oczywiście stare hity. Wartę za dekami obejmie legendarny DJ Johny. Bilety już dostępne są w Centrum Sport ul. Okólna 19.

11 marca
Klub ?Perspektywy? godz. 20, koncert grupy Spring Rolls. To zastrzyk mocnego gitarowego grania przede wszystkim własnych kompozycji, ale także coverów znanych i lubianych zespołów rockowych. Mieszanka nowego ze starym. Wstęp 10 zł.

17 marca
Kino ?Etiuda? MCK, premiera filmu ?Piękna i bestia?, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

18 marca
?Chili Pub?, ul. Górzysta 12b godz.19 ?Skraffky? oraz ?40 Mil obłędu?, czyli świętokrzyskie punk rockiem stoi. Zaprezentują się kapele ze Starachowic i Skarżyska Kamiennej. Bramka 10 zł (w dniu koncertu).

19 marca
Klub ?Perspektywy?, godz.17, koncert Grażyny Łobaszewskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej, powiązany z premierą nowej płyty artystki. Bilety w cenie 40 zł już do nabycie w naszej redakcji oraz klubie ?Perspektywy?, a także trwa rezerwacja pod numerem telefonu 608 618 320.

24 marca
Kino ?Etiuda? MCK, premiera filmu ?Pokot?, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

24 marca
Hala widowiskowo- sportowa godz. 19 koncert ?Poparzeni Kawą Trzy?. To znakomity polski zespół pop rockowy, złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. W zespole zobaczyć i usłyszeć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Przeboje takie jak ?Byłaś dla mnie wszystkim?, czy ?Kawałek do tańca? rozbawią publiczność i zachęcą do wspólnej zabawy. Bilety są do nabycia m.in. w Biurze Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec oraz hali.

24 marca
Klub ?Perspektywy? godz. 20 koncert ?Raincoat?, uczestnika ?Wielkiego Ognia?, wstęp 10 zł.

25 marca
?Chili Pub? godz.19 koncert grupy ?Mentor?. Wybuchowa mieszanka black metalu i rock?n?rolla, która niejednego porwie do szaleńczego tańca pod sceną. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu koncertu.

27 marca
Kino Etiuda MCK godz.18 i 20 spektakl ?#Pozytywni?, czyli szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. W Ostrowcu Św. pojawią się: Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat. W kasie kina ?Etiuda? ruszyła już sprzedaż biletów w cenie 60 i 80 złotych.

31 marca
Klub ?Perspektywy? godz.20 Koncert ?Swiernalis?. Stworzone przez wokalistę aranżacje, zawierające ogromne pokłady nostalgii, uległy transformacji w ciemnym studiu nagraniowym, skąd powstała płyta ?Drauma?, wydana nakładem wytwórni Kayax. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniu koncertu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *