Marzec. Imprezowy rozkład jazdy

Dziś startuje pierwsza edycja naszego imprezowego rozkładu jazdy. Teraz w każdy ostatni poniedziałek miesiąca nasi Czytelnicy dowiedzą się, jakie propozycje czekają na nich w Ostrowcu Świętokrzyskim w nadchodzących tygodniach. Publikujemy zapowiedzi wszystkich imprez, o których poinformowali nas organizatorzy. Tym samym chcemy udowodnić, że w Ostrowcu Świętokrzyskim dzieje się naprawdę sporo. Wszystkich zainteresowanych tym, aby ich propozycje znalazły się na łamach naszego „Imprezowego rozkładu jazdy”, zachęcamy do współpracy pod mailem: slowinski@ostrowiecka.pl lub numerem telefonicznym 696 467 784.

3 marca
Kino „Etiuda” MCK, premiera trzech filmów „XXX Reaktywacja”, „Ostatni smok świata” oraz „Zerwany kłos”, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

4 marca
Klub „Perspektywy”, budynek Kina Etiuda, Aleja 3 Maja 6 godz.19. koncert grupy „Pozytywka” organizowany przez Ostrowieckich Patriotów w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety w cenie 10 zł będzie można zakupić w klubie bezpośrednio przed koncertem.

4 marca
„Chili Pub”, ul. Górzysta 12b. Koncert grupy „Makar & Children of the Corn”, która powraca do Ostrowca Świętokrzyskiego na życzenie jego bywalców. Muzyka grupy nawiązuje do soundtracków z filmów Quentina Tarantino. Wstęp wolny.

8 marca
Hala widowiskowo- sportowa, godz.18.00 koncert grupy „Lady Pank” z okazji Dnia Kobiet, na który zapraszają Prezydent Miasta i Miejskie Centrum Kultury. Wstęp wolny.

10-12 marca
Trzynaste urodziny „DaGrasso” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczegóły na plakatach.

10 marca
Kino „Etiuda” MCK, premiera filmów „KONG: Wyspa czaszki” oraz „Był sobie pies”, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

11 marca
Hotel Accademia, godz.19 Wyjątkowy Dzień Kobiet, na którym gwiazdą wieczoru będzie niesamowita grupa tancerzy „So SEXY”, rozpalająca zmysły wszystkich pań. Bilety i szczegóły tel. 41 265 42 22.

11 marca
ODS „Malwa”, godz.19 koncert hip-hopowego duetu Solar/Białas. Zagrają „złoty materiał”, numery z „#nowejnormalności” i oczywiście stare hity. Wartę za dekami obejmie legendarny DJ Johny. Bilety już dostępne są w Centrum Sport ul. Okólna 19.

11 marca
Klub „Perspektywy” godz. 20, koncert grupy Spring Rolls. To zastrzyk mocnego gitarowego grania przede wszystkim własnych kompozycji, ale także coverów znanych i lubianych zespołów rockowych. Mieszanka nowego ze starym. Wstęp 10 zł.

17 marca
Kino „Etiuda” MCK, premiera filmu „Piękna i bestia”, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

18 marca
„Chili Pub”, ul. Górzysta 12b godz.19 „Skraffky” oraz „40 Mil obłędu”, czyli świętokrzyskie punk rockiem stoi. Zaprezentują się kapele ze Starachowic i Skarżyska Kamiennej. Bramka 10 zł (w dniu koncertu).

19 marca
Klub „Perspektywy”, godz.17, koncert Grażyny Łobaszewskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej, powiązany z premierą nowej płyty artystki. Bilety w cenie 40 zł już do nabycie w naszej redakcji oraz klubie „Perspektywy”, a także trwa rezerwacja pod numerem telefonu 608 618 320.

24 marca
Kino „Etiuda” MCK, premiera filmu „Pokot”, godziny rozpoczęcia seansów na www.kino.etiuda.o-c.pl i na plakatach.

24 marca
Hala widowiskowo- sportowa godz. 19 koncert „Poparzeni Kawą Trzy”. To znakomity polski zespół pop rockowy, złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. W zespole zobaczyć i usłyszeć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Przeboje takie jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, czy „Kawałek do tańca” rozbawią publiczność i zachęcą do wspólnej zabawy. Bilety są do nabycia m.in. w Biurze Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec oraz hali.

24 marca
Klub „Perspektywy” godz. 20 koncert „Raincoat”, uczestnika „Wielkiego Ognia”, wstęp 10 zł.

25 marca
„Chili Pub” godz.19 koncert grupy „Mentor”. Wybuchowa mieszanka black metalu i rock’n’rolla, która niejednego porwie do szaleńczego tańca pod sceną. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu koncertu.

27 marca
Kino Etiuda MCK godz.18 i 20 spektakl „#Pozytywni”, czyli szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. W Ostrowcu Św. pojawią się: Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat. W kasie kina „Etiuda” ruszyła już sprzedaż biletów w cenie 60 i 80 złotych.

31 marca
Klub „Perspektywy” godz.20 Koncert „Swiernalis”. Stworzone przez wokalistę aranżacje, zawierające ogromne pokłady nostalgii, uległy transformacji w ciemnym studiu nagraniowym, skąd powstała płyta „Drauma”, wydana nakładem wytwórni Kayax. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniu koncertu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *