Nowy komendant policji w Ostrowcu

Nowym Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim jest mł. insp. Zbigniew Wilk, dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sandomierzu.
nowy-ostSzef ostrowieckich policjantów nadkom. Piotr Zalewski objął stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach.
-Młodszy inspektor Zbigniew Wilk jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz  Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie ?informuje kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do Policji wstąpił we wrześniu 1992 r. Od 1996 do 2016 r. pracował w Wydziale Kryminalnym KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 2008 r. był zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego, a od sierpnia 2011 r. naczelnikiem tego wydziału. Od 20 stycznia 2016 r. pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sandomierzu.
Od 28 lutego 2017 r. mł. insp. Zbigniew Wilk pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Odznaczony Brązową i Srebrną Odznaką ?Zasłużony Policjant?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *