Waterpoliści KSZO w biało-czerwonych barwach

Eliminacje do mistrzostw Europy za pasem

Jakub Krawczyk
Jakub Krawczyk
Aleksander Ozga
Aleksander Ozga
Igor Szląszkiewicz
Igor Szląszkiewicz
Jakub Kochański
Jakub Kochański

Czterech waterpolistów KSZO – ? Jakub Krawczyk, Jakub Kochański, Aleksander Ozga i Igor Szląszkiewicz – zostało powołanych do przygotowującej się do eliminacji   mistrzostw Europy reprezentacji Polski juniorów młodszych z rocznika 2000, które w dniach od 11 do 14 maja rozegrane zostaną w słoweńskiej Lublanie.

 

Zgrupowanie kadry odbywa się w dniach od 28 lutego do 3 marca w Gorzowie Wielkopolskim. Po jego zakończeniu kadra juniorów rozegra w dniach od 3 do 5 marca test – mecze z jednym z ligowych zespołów niemieckich.

_MG_0407
Bracia Michał i Marcin Barowie z trenerem Robertem Serwinem

W kręgu zainteresowań trenera kadry są także Patryk Sadłowski i Kamil Nawodziński.
Bracia zagrają w międzynarodowym turnieju
Ostrowczanie Michał i Marcin Barowie, wychowankowie KSZO, zostali powołani przez trenera Roberta Serwina do reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej w Gorzowie Wielkopolskim, w którym w dniach od 28 lutego do 5 marca  wystąpią reprezentacje Polski, Litwy, Mołdawii i Czech.
-Rozpoczynamy przygotowania do eliminacji do mistrzostw Europy ? mówi trener biało- czerwonych, Robert Serwin. ?Dla reprezentacji naszych rywali turniej na Pływalni Słowianka będzie bezpośrednim etapem przygotowań do startu w I rundzie eliminacji. Polska, z racji wysokiego miejsca zajętego w poprzednich eliminacjach, rozpocznie tę fazę od II rundy, która rozpocznie się dopiero w październiku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *