Perła w „Małych Gigantach”

Jedna z Pereł Ryszard Góry – Julia Tłuczkiewicz wystąpi w nowej odsłonie reality-show ?Mali giganci?.
perłaJak donoszą Wirtualne Media, już w grudniu minionego roku rozpoczęto prace nad trzecią odsłoną programu, w którym sześciu opiekunów prowadzi drużyny złożone z dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) utalentowanych wokalnie, aktorsko, tanecznie lub recytatorsko. Występy ocenia jury w składzie Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Sonia Bohosiewicz.
?Mali giganci? mieli powrócić na wiosnę, ale stacja TVN zdecydowała przesunąć emisję w czasie. Nie zdecydowano jeszcze, kiedy program trafi na antenę, ale nie wykluczone, że może stać się to w drugiej połowie roku, np. latem. Nadawaną od lutego do kwietnia minionego roku drugą edycję ?Małych gigantów? oglądało średnio 2,56 mln osób.
Tymczasem Julia Tłuczkiewicz, uczennica PSP Nr 4 z powodzeniem występuje w kolejnych konkursach wokalnych. Za sobą ma występ w Głownie, gdzie odbył się X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar ?Tak wiele jest radości?. W konkursie uczestniczyło prawie 100 osób z całej Polski. Każdy z nich wykonywał po jednym utworze z repertuaru Anny Jantar. Wykonaniom bacznie przysłuchiwało się jury w składzie: Aleksandra Guni-Akademia Muzyczna w Łodzi i Paula Kunicka -Akademia Muzyczna w Łodzi. Wydany przez jury werdykt okazał się bardzo pomyślny dla ostrowieckiej wokalistki. Julia Tłuczkiewicz w najmłodszej kategorii (do 11 lat) bardzo oryginalnym i pełnym emocji wykonaniem piosenki ?Nie wierz mi, nie ufaj mi? zapewniła sobie pierwsze miejsce.

– Ta nagroda jest dla mnie naprawdę dużym wyróżnieniem tym bardziej, że w mojej kategorii było ponad 30 wykonawców – mówi dziś Julia. Piosenka, którą wykonałam, nie należy do najłatwiejszych nie tylko ze względu na poziom wokalny utworu, ale także ze względu na jej przesłanie. Bardzo cieszę się, że jury spodobała się moja interpretacja utworu co przełożyło się na werdykt, jaki podjęli. Nagroda jest dla mnie pewnego rodzaju motywacją do dalszej pracy nad moim wokalem i rozwojem artystycznej osobowości pod okiem mojego instruktora Ryszarda Góry.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *