Poszukiwany trzema listami gończymi

Od pewnego czasu funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach prowadzili poszukiwania 25?letniego mieszkańca gminy Nowa Słupia. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wydział 3 listy gończe w związku z zasądzoną łączną karą 2 lat 3 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu i posiadanie środków odurzających.
-Mężczyzna ukrywał się od 2014 r. ?mówi kom. Kamil Tokarski, KWP w Kielcach. Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą ustalili, że 25-latek wynajmuje mieszkanie na terenie Kielc. W czwartek rano, stróże prawa dotarli pod ustalony adres i w sposób siłowy weszli do środka. Po chwili młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do najbliższego aresztu śledczego.
Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób jest to grupa funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, który na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób, za którymi zostały wydane listy gończe bądź Europejskie Nakazy Aresztowania. Od początku 2017 r. ich praca przyczyniła się do zatrzymania blisko 30 osób.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *