Przedświąteczne, ostre granie w ?Chili Pubie?

W nadchodzącą przedświąteczną sobotę White Raven Events oraz Chili Pub zapraszają na koncert, podczas którego zagrają ?MINETAUR? oraz ?FRACTAL?.
Początek godz.20, bramka 15 zł.
?MINETAUR? to kapela, która już wzbudza spory szacunek w Polsce i za granicą. Chłopaki dzięki swojej ciężkiej pracy stali się dobrze rozpoznawalną marką jeśli chodzi o ciężkie granie. Jak sami określają, grają death metal z naleciałościami południowoamerykańskiego groov, charakterystycznego np. dla formacji ?Pantery?. Zapowiada się więc prawdziwa uczta dla miłośników nie tylko ciężkiego grania, ale również dla tych, którzy w muzyce cenią oryginalność.
Zespół działa od 2012 roku i do tej pory wydał EP ?We take it seriously?. Do Ostrowca Św. muzycy planują przyjechać już z nowym LP, zatytułowanym ?Gravel Pit?.

Dla wszystkich fanów tej bardziej progresywnej odmiany death metalu zagra tego samego dnia ?FRACTAL?. Zespół w swoim ciężarze opiera się na mocnych groovach i djent. Grupa powstała w 2009 roku i zagrała wiele koncertów, zjednując sobie sympatię festiwalowej publiki. ?FRACTAL? pojawił się na jednej scenie z m.in. Deez Nuts, Drown My Day, Mentally Blind, April In Pieces.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *