Okradają myjnie samochodowe

W dniu 17 kwietnia 2017 r., ostrowieccy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 24 lat podejrzewanych o włamanie do kasetki z pieniędzmi na terenie myjni samochodowej.
-Z zawiadomienia złożonego przez pracownicę stacji wynikało, że około północy w niedzielę dwaj młodzi mężczyźni poprzez wyrwanie drzwiczek dostali się do kasetki, skąd zabrali pieniądze w kwocie około 400 złotych, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia ?mówi komisarz Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy powiatu starachowickiego. Zostali zatrzymani w miejscach ich zamieszkania. Za kradzież z włamaniem grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Tego typu przestępstwa nie należą do wyjątkowych. Z raportów policyjnych wynika w sposób niedwuznaczny, że istnieje grupa przestępców, którzy trudnią się taką działalnością, a kto wie, czy nie ciągną z tego procederu określonego dochodu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *