Ostrower zaprasza. Bajkowe Szlaki znów w Chili Pubie

Bardzo dobrze przyjęte Bajkowe Szlaki, które w zamierzeniu mają być cyklem spotkań z podróżnikami, pasjonatami dwóch kółek, którzy w ten sposób przemierzają Polskę i świat, znów zawitają do Chili Pubu na Górzystej.
0358Tym razem Piotr Chuchmała opowie o wyprawie rowerowej na Kaukaz. Przejedziemy przez bezdroża Swanetii, będziemy podziwiać pokryte wiecznym śniegiem kaukaskie pięciotysięczniki, wjedziemy rowerami na wysokość wyższą niż Rysy i przejedziemy Gruzińską Drogę Wojenną. Zobaczymy także gruzińskie twierdze i monastyry, pustynię w Azerbejdżanie oraz klasztory z X wieku w Armenii. Poznamy gruzińską gościnność, a czacza nabierze zupełnie innego znaczenia.
Podczas spotkania zobaczymy liczne fotografie z wyprawy, ale przede wszystkim filmy, które jeszcze bardziej oddają klimat podróży.
Orgnanizatorem spotkań jest grupa inicjatywna Ostrower. Według założeń organizatorów w pierwszym rzędzie będą prezentowani ostrowczanie, którzy żyją tą pasją, a na swoim koncie mają bardzo długie i ciekawe wyprawy.
Wstęp wolny. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia o godz. 18.30 w Chili Pubie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *