W kradzionych butach z ?dopalaczami?

W Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Łagów, podejrzewanego o kilka kradzieży w jednym z ostrowieckich marketów. Mężczyzna został ujęty przez ochroniarzy zaraz po tym, jak ukradł ładowarkę do telefonu.
-W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że miał przy sobie prawdopodobnie skradzioną wcześniej torbę na laptopa, a ubrany był w buty, które również pochodziły z kradzieży ?mówi kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mundurowi ustalili, że mężczyzna od początku kwietnia br. kilkakrotnie dokonywał on kradzieży w tym markecie. Jego łupem padały najczęściej ubrania, drobne zabawki oraz tablet. Łącznie wartość łupów pokrzywdzony wycenił na kwotę ok. 1500 zł.
Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec gminy Łagów zakupił ?dopalacze? w jednym ze sklepów na terenie miasta. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili dodatkowo 157 saszetek z proszkiem, wstępnie zidentyfikowanym jako ?dopalacze?. Zabezpieczone substancje trafią teraz do laboratorium, gdzie zostaną poddane specjalistycznej ekspertyzie. Jeżeli potwierdzi się wynik wstępnego badania, 24- latek usłyszy zarzuty posiadania ?dopalaczy?. Ponadto właściciel sklepu odpowie za wprowadzanie ich do obrotu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *