Powstaje Centrum Apiterapii ApiBałt w Bałtowie

W ciągu najbliższych dwóch lat w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, którego rozwój zapoczątkował pierwszy w Polsce park dinozaurów, powstanie ośrodek apiterapii z prawdziwego zdarzenia.
Zajmował się będzie wspomaganiem leczenia i rehabilitacji przy wykorzystaniu pszczół i produktów pszczelich. Realizacja pomysłu to kolejne otwarcie w Bałtowie okienka dla nowych turystów, zainteresowanych podratowaniem zdrowia. Turystyka medyczna to nowy, coraz bardziej popularny kierunek w branży turystycznej. Otwiera się dla ludzi wyczerpanych, zmęczonych, wymagających odpoczynku, wsparcia medycznego i rehabilitacji.
Powstający ośrodek będzie miał w ofercie wspomaganie leczenia, szeroką propozycję naturolecznictwa opartą na miodzie i na cenionych produktach pszczelich, realizację inhalacji w pomieszczeniach sąsiadujących z rodzinami pszczelimi. Obiekty dostosowane zostaną do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych także z możliwością wykorzystania borowin i wód siarczkowych. Plany przewidują moż liwość przyjmowania 2 ?3-tygodniowych, kilkudziesięcioosobowych turnusów leczniczo ? rehabilitacyjnych z zapewnieniem noclegów i wyżywienia.
Spółka Centrum ApiterapiiApiBałt, inwestor całego przedsięwzięcia, aktualnie kompletuje propozycje swojej przyszłej oferty. Jej namiastki możemy poznać na miejscu korzystając z usług, które już są realizowane w znajdujących się obok pawilonach usługowych firmy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *