Udany występ ostrowieckich „Pereł”

Bez tytułu
Anna Filipczak
Bez tytkułu
Noemi Gocel
Bez tytujłu
Dominika Bugajska
Bezytułu
Aleksandra Kostępska

Sukcesem zakończył się udział Dominiki Bugajskiej, Oli Kostępskiej, Noemi Gocel i Ani Filipczak w XIV Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki „Śpiewajmy Razem” w Radomiu.
Cztery podopieczne Ryszarda Góry z Ogniska Pracy Pozaszkolnej zdobyły w swoich kategoriach wysokie miejsca -Dominika i Ola-drugie, a Noemi i Ania- trzecie.
Festiwal przebiegał dwuetapowo. Pierwszego dnia miały miejsce przesłuchania konkursowe, natomiast dzień później odbył się uroczysty koncert galowy połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród. Przed koncertem laureatów odbyły się warsztaty wokalne dla uczestników festiwalu, umożliwiające integrację uczestników. W każdej kategorii przyznawane były podwójne miejsca (jedno dla osoby niepełnosprawnej, drugie dla zdrowej).
Noemi i Ania występowały w kategorii szkół podstawowych, a Dominika i Ola w kategorii szkół średnich. Piosenkę „Ludzkie gadanie” z repertuaru Maryli Rodowicz nostalgicznie zaśpiewała Noemi Gocel, a energiczną „Modelkę” wykonała Ania Filipczak. Dominika Bugajska śpiewała „Miasteczko cud”, a Ola Kostępska „Dłoń” z repertuaru Natalii Kukulskiej.
– Miło będziemy wspominać ten festiwal, również dlatego, że był on okazją do poznania i zintegrowania się z osobami niepełnosprawnymi- mówią podopieczne Ryszarda Góry.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *